Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Подарунки, іграшки, сувеніри, товари для дітей, піротехника»

UAmade

Основна назва: UAmade
Сайт: uamade.ua

Опис діяльності: UAmade - зростаюча українська компанія, яка просуває речі українського виробництва (одяг, аксесуари та декор), і представлена в найбільших ТРЦ країни.

UFT/ Украинские Флок Технологии

Основна назва: UFT/ Украинские Флок Технологии

Vito Torelli

Основна назва: Vito Torelli
Інші назви: City Line, http://vitotorelli.com.ua/, vitotorelli.ua, ФОП Паладий Олег Сергеевич, cityline.ua
Сайт: www.cityline.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Отдел кожгалантереи и подарков City Line представляет Вашему вниманию всемирно известные дорожные аксессуары французской марки Delsey. В самом широком ассортименте представлены итальянские, турецкие производители ТМ Neri Karra, Petek, Tergan.

ZABAVKA

Основна назва: ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Опис діяльності: Ми представляємо тільки ті іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

ZABAVKA

Основна назва: ZABAVKA
Інші назви: Магазин дитячих товарів ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Опис діяльності: Ми представляємо іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

Zvonok

Основна назва: Zvonok
Сайт: zvonok.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин Звонок специализируется на музыкальных поздравлениях, голосовых открытках, аудио розыгрышах и приколах.

«Золушка ™»

Основна назва: «Золушка ™»
Інші назви: Интернет-магазин Золушка™: детские товары, мягкие игрушки
Сайт: zolushka.com.ua
Регіон роботи: Біла Церква
Опис діяльності: Брали на работу дизайнером-визуализатором

Альфамарис

Основна назва: Альфамарис
Інші назви: Кидс Репаблик
Регіони роботи: Київ, Одеса

Опис діяльності: Продажа и реализация детских игрушок

Бeлeс

Основна назва: Бeлeс
Регіон роботи: Мукачево

Опис діяльності: Продажа игрушeк

Білка бейкері

Основна назва: Білка бейкері
Сайт: bilka.ua
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Виготовлення та доставка тортиків , складання композицій з кульок.