Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

Ультралотос

Основна назва: Ультралотос
Інші назви: ЭкоАптека
Сайт: ultralotos.prom.ua
Регіон роботи: Севастополь

Опис діяльності: Продажа БАДов,непродовольственных товаров народного потребления (полотенца,элетроприборы и т.п.);есть интернет магазин

упаковкамаг

Основна назва: упаковкамаг
Сайт: upakovkamag.prom.ua
Регіон роботи: Ровно
Опис діяльності: Торгівля пакувальними матеріалами.

фібротекс плюс

Основна назва: фібротекс плюс
Інші назви: упаковкамаг
Регіон роботи: Ровно
Опис діяльності: виробництво і торгівля упаковочними матеріалами

Фабрика воріт

Основна назва: Фабрика воріт
Інші назви: vorota
Сайт: vorota.cc
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Компанія "Фабрика воріт" займається продажем та монтажем міжкімнатних та вхідних дверей, воріт, автоматики, тощо.

Фарбмастер

Основна назва: Фарбмастер
Сайт: farbmaster.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Фарбмастер – интернет-магазин строительных, отделочных материалов и лакокрасочной продукции.

ФКФ Ренцель Украина

Основна назва: ФКФ Ренцель Украина
Інші назви: Ренцель Украина
Сайт: www.vkf-renzel.com.ua

Опис діяльності: Занимается реализацией и производством POS-материалов. Продажи корзинок , ценникодержателей и т.п оборудование для супермаркетов.

Флюгер Пласт

Основна назва: Флюгер Пласт
Інші назви: Інтернет-магазин "Флюгер Пласт"
Сайт: fluger.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Наше підприємство займається виробництвом і реалізацією вентиляційного та опалювального обладнання: побутових і промислових вентиляторів, опалювальних котлів газових та електричних, труб для каналізації, холодного і гарячого водопостачання. Головну увагу ми приділяємо якості та безпеці товарів. Багаторічні традиції, найвища якість продукції, вдало підібрана команда консультантів - це той рівень обслуговування, на який Ви можете розраховувати, звертаючись в ПП "Флюгер Пласт". З 2002 року ми - офіційний ексклюзивний представник таких торгових марок: -Hardi; -Bahcivan; -Kospel; -Viessmann; ...

ФОП РЕШЕТНЯК

Основна назва: ФОП Даюб
Інші назви: ТОВ Хасиба, 7 чудес чистоты
Сайт: hasiba.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Производство и продажа товаров хоз. группы

ФОП Калініченко Ярослава Миколаївна

Основна назва: ФОП Калініченко Ярослава Миколаївна