Landing.ua

Основна назва: Launchist
Інші назви: Launch.ist
Сайт: www.launch.ist

Опис діяльності: Разработка web сайтов

Lazard Export (LE Service)

Основна назва: Lazard Export (LE Service)
Сайт: www.lazardexport.com

Опис діяльності: Разработка ПО

Lazarev.agency

Основна назва: Lazarev.agency
Сайт: www.lazarev.agency
Опис діяльності: Lazarev. is a digital product design agency that connects the dots between users’ needs and your business model by building an engaging user experience. While you’re caught up in a whirlwind of fundraising, marketing and recruitment, we translate design ideas into actual business results.

LBS Group

Основна назва: LBS Group
Сайт: lbs.systems
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: LBS Group займається впровадженням CRM та ERP систем на базі платформи Odoo.

LCom

Основна назва: LCom
Інші назви: ЛКом, Л.Ком, L.Com
Сайт: www.lcom.kiev.ua

Опис діяльності: L.Com оказывает услуги в области проектирования и развертывания IT–инфраструктуры, абонентского обслуживания компьютеров, офисной техники, поставки компьютерного и сетевого оборудования, серверов, программного обеспечения.

Lead Group

Основна назва: Lead Group
Інші назви: Lead Group - діджитал агенція
Сайт: leadgroup.io

Опис діяльності: LeadGroup – це компанія, яка працює у сфері IT-розробок, маркетингу, продажем послуг у різних спектрах та напрямках, починаючи від технічної підтримки до аналітики ринку сучасних технологій та криптовалют. Наша компанія твердо стоїть на ногах і лідирує на ринку вже понад 7 років! Ми надаємо кожному нашому співробітнику гідну заробітну плату та можливість розвитку з перспективою займати керівні посади!

Leads For success

Основна назва: Leads For success
Інші назви: Lfs
Сайт: www.1stlfs.com
Опис діяльності: Поиск лидов,создание сайтов,емайл рассылка

Learnify

Основна назва: Learnify