Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

Bestvisa

Основна назва: Bestvisa
Сайт: visabest.com.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Луцьк, Львів, Одеса, Первомайськ, Червоноград

Опис діяльності: Компанія Bestvisa надійний партнер на ринку працевлаштування і візової відтримки. Ми допомагаємо з відкритям віз і працевлаштування в таких країнах: Польща, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Литва, Ірландія. Плануєш працевлаштування за кордоном? Телефонуй.

BVS-работа

Основна назва: BVS-работа
Сайт: bvs-rabota.net
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Кам’янец-Подільськ, Кіровоград, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Мелітополь, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Ровно, Суми, Тирасполь, Умань, Феодосія, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Трудоустройство за рубежом,оформление виз

EuropeService

Основна назва: EuropeService
Сайт: europeservice.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Житомир, Луцьк, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Умань, Харків

Опис діяльності: Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

FriendZ agency

Основна назва: FriendZ agency
Сайт: friendz.agency
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Сімферополь, Харків

Опис діяльності: Компания «FRIENDZ» - лицензированное международное кадровое агентство, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг для тех, кто ищет/или предлагает работу в индустрии шоу-бизнеса, развлечения, моды и рекламы.

HireLabas

Основна назва: HireLabas
Інші назви: Nermeka
Сайт: hirelabas.lt
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Кіровоград, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Полтава, Умань, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Пару слов о работе этой компании. Консультация адекватная, денег не брали. Деньги заплатили. Робота адекватная. Отношение хорошее. Условия хорошие и хозяин нормальный, так что рекомендую

immigratecan.ca

Основна назва: immigratecan.ca
Інші назви: Canadian Universal Solutions Corp (сокращенно называется CUSC)
Сайт: immigratecan.ca
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Джанкой, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Ізмаіл, Ірпінь, Калуш, Кіровоград, Коломия, Конотоп, Константинівка, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Лисичанськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Ніжин, Миколаїв, Нова Каховка, Одеса, Первомайськ, Полтава, Прилуки, Ровеньки, Ровно, Сєвєродонецьк, Славутич, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Токмак, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Енергодар, Южноукраїнськ

Опис діяльності: immigratecan.ca помогают иммигрировать в Канаду

OOO "JOB WEST"

Основна назва: OOO "JOB WEST"
Сайт: www.jobwest.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Бердянск, Вінниця, Дніпро, Донецк, Краматорськ, Харків

Опис діяльності: Компания OOO "JOB WEST" - рекрутинговая фирма, действующая в сфере трудоустройства граждан СНГ за рубежом: в Польше, других странах Европы и Канаде. Компания имеет Лицензию номер АВ 327066 на посредничество в трудоустройстве за рубеж от Министерства Труда и Социальной Политики Украины. Основным направлением деятельности компании ООО "JOB WEST" с 2006 года является рекрутинг персонала для предприятий Канады, Польши, Германии, Англии и других стран мира.

OTTO Work Force

Основна назва: OTTO Work Force
Інші назви: Отто, Otto
Сайт: www.ottoworkforce.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ковель, Львів, Тернопіль, Харків, Херсон, Ялта

Опис діяльності: Працевлаштування українців у Польщі

SK STAFF

Основна назва: SK STAFF
Інші назви: Кадровое агенство SK STAFF (СК СТАФ)
Сайт: skstaff.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Житомир

Опис діяльності: Кадровое агенство в сфере подбора персонала дляработі за рубежом.

Wework (Львов) Кадровое агентство

Основна назва: Wework (Львов) Кадровое агентство
Інші назви: ТОВ ВІ ВОРК
Сайт: wework.in.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Житомир, Івано-Франківск, Ізмаіл, Калуш, Ковель, Коломия, Кременчуг, Кривий Ріг, Лисичанськ, Львів, Нетішин, Одеса, Ровно, Стрий, Тернопіль, Ужгород, Умань, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернігів, Шостка

Опис діяльності: Кадровое агентство "We Work" лидер на рынке трудоустройства за рубежом. Мы предоставляем полный спектр услуг. Поможем вам найти лучшую работу в кратчайшие сроки. Работаем качественно и ответственно. Уже более 5000 клиентов воспользовались нашими услугами. Работаем ОФИЦИАЛЬНО, имеем лицензии на трудоустройство, и осуществляем прием платежей только на банковские счета !! Проверяем каждого работодателя, выбираем только лучших. Доверьте поиск работы профессионалам. Хорошего дня и хороших вакансий.