Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

EuropeService

Основна назва: EuropeService
Сайт: europeservice.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Житомир, Луцьк, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Умань, Харків

Опис діяльності: Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

EvroRabota

Основна назва: EvroRabota
Сайт: www.pelekh.agency
Регіони роботи: Київ, Бахчисарай, Володимир-Волинський, Горлівка, Червоноармійськ, Кривий Ріг, Лисичанськ, Луганськ, Павлоград, Сімферополь, Токмак, Ужгород

Expert outsourcing

Fillin

Основна назва: Fillin
Інші назви: Филлин
Сайт: fillin.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Житомир, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Харків, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Компания, предлагающая трудоустройство на временную работу. Много вариантов работы для людей без опыта. Еженедельные выплаты зарплаты. Человеческое отношение.

Fortuna

Основна назва: Fortuna
Інші назви: Фортуна

Freedom(Фридом)

Основна назва: Freedom(Фридом)
Інші назви: Firma FREEDOM
Сайт: www.freedom-visa.com
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Берут деньги , но ничего не делают. Будьте осторожны. Директор Юлия Владимировна уже имела фирму с названием Гранд Групп, но оскандалилась и создала новую и переехала в новый офис. Да ещё и название фирмы-маскировка под извесную фирму. В общем беда вас ждёт если с ней свяжетесь. Её телефон +380504017128

FriendZ agency

Основна назва: FriendZ agency
Сайт: friendz.agency
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Сімферополь, Харків

Опис діяльності: Компания «FRIENDZ» - лицензированное международное кадровое агентство, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг для тех, кто ищет/или предлагает работу в индустрии шоу-бизнеса, развлечения, моды и рекламы.

Fundraising Group

Основна назва: Fundraising Group
Інші назви: Fundraising Agency
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Опис діяльності: международная инвестиционная компания, которая работает в сфере привлечения финансов.

Furdohaz, Batory Nikoletta

Основна назва: Furdohaz, Batory Nikoletta
Інші назви: Sóstó-Gyógyfürdők Zrt,
Сайт: www.sostort.hu

G Consulting

Основна назва: G Consulting
Інші назви: Аутстафінг персоналу, Ірлін
Сайт: gconsulting.ltd
Опис діяльності: Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр послуг та рішень у галузі аутстафінгу, аутсорсингу у сфері бухгалтерського та податкового обліку, у юридичних питаннях, а також сфері управління та розвитку персоналом.