Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

SitiBigg

Основна назва: SitiBigg
Інші назви: БО "БФ "союз волонтерів україни""
Опис діяльності: Работаем на територии Украины.Ведение переговоров между заказчиками и поставщиками до стадии заключения сделки. Предоставление консультационно-информативных услуг в финансовой сфере.

sollaris ukraine

Основна назва: sollaris ukraine
Сайт: www.sollaris.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Донецк, Одеса, Севастополь, Харків

Опис діяльності: Обходите стороной эту компашку. Тест не написал или не понравился как ты написал 0 к выплате. Тесты каждый мес. Работать за идею там никто не будет. Даже ставку не выплатят найдут причины. Работал там приходят чел. от 5-15 новеньких через 1-2 дня остается один мах. так и я у них остался. Договор не заключили. Вот и нашли причину что они ничего не обязаны. В начале они обещали что дог. будет заключен через 2 нед. Но оказалось все это х... Я их может быть и понял если бы сидел целый день без дела и не работал. Целыми днями обзванивал клиентов и всегда выполнял план по звонкам.

stablereviews

Основна назва: stablereviews
Інші назви: ОТЗОВИК №1 | STABLEREVIEW
Сайт: stablereviews.com
Регіон роботи: Донецк

Опис діяльності: Stablereviews – это крупный ресурс с независимыми отзывами, которые пишут реальные люди. У нас на сайте вы найдете любую интересующую вас компанию или предприятие. Наш проект существует для того, чтобы ваши покупки стали более осмысленными, а услуги, которыми вы пользуетесь регулярно, более продуктивными и комфортными. Прежде чем что-то купить, почитайте наш отзовик, который разбит по категориям. В каждом разделе вы можете найти соответствующую компанию и ее рейтинг, который поможет вам сделать правильный выбор. У вас есть возможность добавить любую компанию самостоятельно, а также присвоить ей свой...

Standart NV

Основна назва: Standart NV

StarLife

Основна назва: StarLife
Інші назви: MetLife
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Коломия, Червоноармійськ, Львів, Полтава, Харків, Херсон, Чернівці

Опис діяльності: страховая компания

STCU (УНТЦ)

Основна назва: STCU (УНТЦ)
Сайт: www.stcu.int
Регіони роботи: Київ, Донецк

Опис діяльності: The Science and Technology Center in Ukraine (STCU) is an intergovernmental organization dedicated to the prevention of the proliferation of expertise related to weapons of mass destruction (WMD). The STCU vision: for a safer and better world, to assist former WMD experts in the transition to self-supporting, peaceful activities in the international science and business communities...and to do so using the best professional practices. Since 1993, private companies and government agencies from the European Union, United States, and Canada have used the STCU to manage over 1560 R&D projects, worth...

Stoxmarket

Сайт: strattonoakmont.com.ua

Опис діяльності: Тяжело сказать

Support.ua

Основна назва: Support.ua
Інші назви: ТОВ "Саппорт.уа"
Сайт: support.ua

Опис діяльності: Support.ua — українська компанія, яка надає сервіси розширеної гарантії для домашньої техніки та електроніки. Вже понад 7 років наші клієнти не думають про можливі халепи з технікою, адже знають, що вона під нашим професійним захистом. У будь-яку мить ми прийдемо на допомогу і все полагодимо. Якщо ремонт буде неможливим, ми надамо приємну компенсацію. Нашу якість підтверджують не тільки клієнти у відгуках, а ще й той факт, що ми вже 5 років поспіль кращі в категорії «Сервіс налаштування та ремонту техніки» за версією рейтингу «Українська народна премія». Ми співпрацюємо з лідерами продажу техніки в...

systemforex

Основна назва: systemforex