Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Другие названия: м-шоп
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Сайт: m-shop.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Интернет-магазин кальянов и аксессуаров.

ZABAVKA

Основное название: ZABAVKA
Другие названия: Магазин дитячих товарів ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Описание деятельности: Ми представляємо іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

ZABAVKA

Основное название: ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Описание деятельности: Ми представляємо тільки ті іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

PodHub

Основное название: PodHub
Сфера деятельности: Производство/поставка: Табачное производство
Сайт: podhub.com.ua
Описание деятельности: PodHub - інтернет-магазин електронних сигарет із широким асортиментом товару та клієнтоорієнтованим сервісом. Ми команда вейп-ентузіастів і ось уже понад 3 років віддані своїй справі. Завдяки досвіду в даній сфері ми допоможемо зорієнтуватися у великому асортименті електронних сигарет та рідин, а також раді стати надійним джерелом якісної продукції та інформації. Команда PodHub невпинно працює щодня, щоб наші покупці отримували ефективні консультації та швидку доставку своїх замовлень. Також ми впровадили програму знижок, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були більш вигідними. Для...

Моя Теплиця

Основное название: Моя Теплиця
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: moya-teplytsya.com.ua
Описание деятельности: Шукаєте де купити теплицю? Скористайтеся послугами "Moya-teplytsya.com.ua". У нас ви можете замовити парник з доставкою прямо під ваші двері безкоштовно. З 2008 року ми успішно працюємо у сфері тепличного бізнесу. Все починалося з оптових та роздрібних продажів стільникового полікарбонату, а зараз ми самостійно виробляємо теплиці різних розмірів та моделей. Наша продукція має високу якість завдяки використанню найсучасніших матеріалів. Ми пишаємось тим, що кожна теплиця – це крок до створення затишного куточка для кожного садівника.

Компьютерный мастер на дом в Киеве

Основное название: Компьютерный мастер на дом в Киеве
Другие названия: Компьютерный мастер Киев
Сайт: comp-service.kiev.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Специалисты компьютерного сервиса Комп-Сервис оказывают компьютерные услуги в сервисе, на выезд и онлайн через интернет

Ремонт ПК в Киеве

Основное название: Ремонт ПК в Киеве
Другие названия: Комп-Сервис: Ремонт персональных компьютеров в Киеве
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: comp-service.kiev.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Ремонт компьютеров и ноутбуков мастерами сервисного центра Комп-Сервис Киев

Venbud

Основное название: Venbud
Другие названия: Венбуд - Будівельні матеріали
Сайт: venbud.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Venbud - інтернет-магазин будівельних матеріалів від найкращих брендів. Широкий вибір від кладочних матеріалів до систем "теплий пол". Гарантована якість, сертифікація, професійні консультації.

Рошен ДПІзюмінка

Основное название: Рошен ДПІзюмінка
Сфера деятельности: Производство и поставка

Юридична контора Давіде Дордоні

Основное название: Юридична контора Давіде Дордоні
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Сайт: ua.avvocatomilano.pro
Регион работы: Винница

Описание деятельности: Юридична фірма Давіде Дордоні в Італії надає широкий спектр юридичних послуг, включаючи консультації та захист інтересів в суді.