Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Выбор страны отзывы

Основное название: Выбор страны отзывы
Сайт: award.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компания "Выбор страны" выделяется на рынке уникальным подходом к определению лидеров в различных сферах деятельности. Основой их методологии является авторская технология "Потребительских предпочтений", которая позволяет не только объективно оценить качество продукции и услуг, но и учесть мнение широкого круга потребителей. "Потребительские предпочтения" - это комплексный подход, включающий в себя анализ больших данных, опросы потребителей и экспертные оценки. Такой подход позволяет компании "Выбор страны" выявлять не только текущих лидеров рынка, но и предоставлять прогнозы относительно будущих...

Предметна фотостудія ART-FOCUS STUDIO

Основное название: Предметна фотостудія ART-FOCUS STUDIO
Другие названия: ФОП Грицак О.С
Сфера деятельности: Услуги: Дизайн, рекламные материалы
Сайт: artfocus-studio.kyiv.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Предметна фотозйомка одягу Предметна фотозйомка аксесуарів Предметна фотозйомка ювелірних виробів

Готель ЯРСОН

Оптика Люксор

Основное название: Оптика Люксор
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: opticaluxor.ua
Описание деятельности: Оптика «Люксор» є однією з найбільших оптичних мереж на Заході України. З 1998 року ми піклуємося про зір наших клієнтів, надаючи їм якісні послуги та товари. На сьогодні, мережа складається з 20 оптичних салонів у 5 містах України, таких як: Чернівці; Львів; Хмельницький; Івано-Франківськ; Коломия. Оптика «Люксор» — це: Професійні та дбайливі консультанти, які проходять щорічне стажування та навчання, щоб забезпечити вам бездоганний рівень сервісу. Сертифіковані офтальмологи та оптометристи, які застосовують сучасні методи лікування та діагностики проблем зору, в тому числі...

Triniti-SB

Основное название: Triniti-SB
Другие названия: Интернет-магазин Triniti-SB
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Сайт: triniti-sb.com.ua
Описание деятельности: TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2004 року. Займаємося роздрібною й оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції тощо. Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об'єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс...

UZSPACE

Основное название: UZSPACE
Другие названия: Официальный импортёр бутылок для воды UZSPACE
Сфера деятельности: Торговля: Спорттовары
Сайт: uzspace.ua
Описание деятельности: UZSPACE - це інтернет мазагин,який спеціалізується на продажі пляшок для води. Більше 200 варіантів кольорів, обʼємів та призначень, кожна з них надійна, як швейцарський годинник. Пляшки корпус яких не бʼється, що не тече, а навид не гірше новенького айфону, все це і багато інщого пропонкє магазин UZSPACE.

G Consulting

Основное название: G Consulting
Другие названия: Аутстафінг персоналу, Ірлін
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: gconsulting.ltd
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр послуг та рішень у галузі аутстафінгу, аутсорсингу у сфері бухгалтерського та податкового обліку, у юридичних питаннях, а також сфері управління та розвитку персоналом.

Вухо.Ком, ТзОВ

Основное название: Вухо.Ком, ТзОВ
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: vuho.com.ua
Описание деятельности: "Вухо.Ком " всеукраїнська мережа магазинів мобільного зв'язку. Мережа магазинів «Вухо.Ком» представлена в 10 областях України. На даний момент налічує 64 роздрібних магазинів.

Комп-Сервіс

Основное название: Комп-Сервіс
Другие названия: Комп-Сервіс, Ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: comp-service.kiev.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс – експерти в галузі обладнання та програмного забезпечення сучасних пристроїв. Вони виконують діагностику та ремонт комп'ютерів усіх рівнів складності.