Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Crona&Spa
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Сайт: cronahotel.com
Регион работы: Львов

Описание деятельности: В обіймах природи, серед могутніх крон запашного хвойного лісу, на вас чекають 43 дизайнерські номери, які дозволять сховатися від буденності і подарують повноцінний відпочинок душі і тіла.

Інтел Девелопмент Груп

Описание деятельности: Продаж новобудов у Винниках, Мукачево, Львові

інтернет-магазин Совеня

Основное название: інтернет-магазин Совеня
Сайт: sovenya.com.ua
Описание деятельности: Совеня не просто інтернет-магазин іграшок! Ми перш за все - батьки, тож створили для дітей і їх батьків хороший вибір та легкий сервіс для покупок дитячих іграшок, де хочеться купувати знову і знову. В очах кожної дитини Ви мама і тато це супергерої які можуть зробити їх щасливими. Для цього працює Совеня тож робіть Ваших діток щасливішими.

ІНДЕЛ ОФІЦІЙНО

Основное название: ІНДЕЛ ОФІЦІЙНО
Другие названия: ТОВ "Індел"
Сфера деятельности: Торговля
Сайт: indelcosm.com.ua
Регион работы: Одесса

Описание деятельности: Ми міжнародна компанія, яка займається дистрибуцією спеціальних та високоякісних інгредієнтів для косметичних, фармацевтичних засобів та харчових продуктів. Завдяки нашому досвіду та комплексній підтримці клієнтів ми маємо ноу-хау, щоб допомогти Вам у розробці та впровадженні унікальних рішень. Ми тісно співпрацюємо з науково-дослідними відділами, маркетологами та власниками бізнесу, щоб надавати їм найкращі рішення, які допоможуть створювати косметичні продукти з унікальними конкурентними перевагами. Завдяки широкому спектру пропозицій, ми прагнемо допомогти нашим клієнтам досягти нових...

Интро мед

Основное название: Интро мед
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: spravochki.net
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компания занимается выдачей мед документов, справок и прочего.

«Креатив»

Основное название: «Креатив»
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Сайт: kreatuv.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Производители наружной рекламы в Киеве. На рынке с 2011 года.

Carlsberg Ukraine

Основное название: Carlsberg Ukraine
Другие названия: Тендерна площадка
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Сайт: equipmentforsale.carlsbergukraine.com
Описание деятельности: Реалізація обладнання та матеріалів компанії Carlsberg Ukraine. Тендерна площадка. Широкий асортимент обладнання та матеріалів Платформа пропонує великий вибір не тільки залишкових матеріалів, але й високоякісного обладнання, що виходить з використання в результаті модернізації виробничих ліній. Прозорість торгів Всі тендери проводяться відкрито, з чіткими правилами та процедурами, що забезпечує рівні умови для всіх учасників і знижує ризик корупції. Підтримка користувачів Клієнтська підтримка завжди готова допомогти з будь-якими питаннями або проблемами, що можуть виникнути під час реєстрації,...

Владимир

Основное название: Владимир
Сфера деятельности: Производство и поставка
Описание деятельности: Неадекватное руководство компании, в частности Богданчик С.С., который в производстве вообще ничего не понимает, полный тормоз, кидают на зарплату и т.д. Не теряйте зря своё время и здоровье.

Владимир

Основное название: Владимир
Сфера деятельности: Производство и поставка

Med103

Основное название: Med103
Другие названия: Компанія транспортного медичного обслуговування «Med103»
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: med103.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компанія Med103 надає високоякісні послуги медичного транспортування хворих як в Україні, так і за її межами. Спеціалізуючись на перевезенні лежачих пацієнтів, ми забезпечуємо швидку подачу автомобілів у містах протягом 30 хвилин та організацію закордонних перевезень протягом двох годин. Завдяки професіоналізму нашого медичного персоналу, новітньому обладнанню та комфортним реанімаційним автомобілям, ми гарантуємо безпечне і комфортне транспортування пацієнтів. Med103 пропонує перевезення по місту, між містами України та за кордон за конкурентними цінами. Наш автопарк включає спеціалізовані...