Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Список работодателей Всего: 18533

Швидко гроші

Основное название: Швидко гроші
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Мирослава Савич, жалюгідна оюдина, яка розносить про тих хто в пошуках роботу брехню по всіх hr. Вона має не одну судимість. Посилання: https://scanbe.io/ru/people/s/l/savich/s/savich_miroslava

SteroidOn

Основное название: SteroidOn
Сфера деятельности: Услуги: Наука: авиация, биология, химия, физика и пр.
Сайт: steroidon.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми SteroidOn, науково-популярний, а також інформативний медичний портал

Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты

Основное название: Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты
Сайт: oleksandr-orlovskyi.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Его экспертное знание рынка и уникальные стратегии помогут вам достичь финансовых целей. Не упустите возможность получить доступ к лучшему обучению от ведущего специалиста в сфере цифровых активов

AlcoProf

Основное название: AlcoProf
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: alcoprof.com.ua
Описание деятельности: Інтернет-магазин AlcoProf пропонує широкий вибір сучасних алкотестерів, як побутових, так і професійних для підприємств. В нас є прилади та витратні матеріали таких марок, як Drager, Алкофор, AlcoScan, AlcoProf, Medica+ та інших. Наші працівники можуть надати Вам професійну консультацію по підбору потрібної моделі. Всі замовлення доставляються безкоштовно по Україні Новою поштою.

Діджитал агентство Idea Digital Agency

Основное название: Діджитал агентство Idea Digital Agency
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Сайт: ideadigital.agency
Описание деятельности: Idea Digital Agency - агентство інтернет-маркетингу, що спеціалізується на просуванні сайтів у ТОП пошукової видачі Google і налаштуванні платної реклами для генерації стабільного потоку лідів. Ми любимо вирішувати складні завдання і допомагаємо нашим клієнтам навіть у найважчих ситуаціях: усуваємо санкції пошукових систем, розробляємо стратегії просування для проєктів у різних країнах. Ми пропонуємо такі послуги: - SEO-просування та оптимізація сайту - SEO-аудит сайтів - SEO просування нового сайту на етапі розробки - Просування інтернет-магазинів - SEO-просування на Захід

Михаил Хомич

Основное название: Михаил Хомич
Сайт: mikhail-khomich.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Студенты Михаила Хомича не просто учатся, они преображаются. Под его руководством они обретают не только знания и навыки, но и уверенность в себе и своих возможностях. Его курсы становятся для них не просто обучением, а источником вдохновения и мотивации для достижения высот в своем бизнесе.

Vsetut

Основное название: Vsetut
Другие названия: Всё тут
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Всё для дома, мелочи

Insurs Online

Основное название: Insurs Online
Сайт: agent.insurs.online
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Сервіс Insurs Online пропонує фахову допомогу у пошуку платформи для страховок.

Електромережа

Основное название: Електромережа
Сайт: electromereja.com.ua
Описание деятельности: Електромережа – це інтернет-магазин електричного обладнання для забезпечення безперебійного постачання електроенергії для будь-яких потреб, аксесуарів до них та кабельної продукції провідних виробників. Наша мета – допомогти Вам не підлаштовуватись під перебої з електроенергією чи графіки відключень, а побудувати сучасну енергонезалежну та енергоефективну систему (живлення та постачання) постачання та накопичення електроенергії.

fintech studio

Основное название: fintech studio
Другие названия: Trifico
Сайт: fintechstudio.pro
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Обманывают по зп, минимум в 1,5-2 раза, грубое отношение к сотрудникам с Украины, тоталитарная форма правления между руководством и подчиненным