Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Climatis
Другие названия: Кліматіс
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: climatis.com.ua
Описание деятельности: компанія надає послуги з продажу та встановлення систем кондиціювання, опалення та вентиляції

Svedex

Основное название: Svedex
Другие названия: Интернет-магазин Svedex
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: svedex.com.ua
Описание деятельности: Интернет-магазин Svedex специализируется на продажах оригинальных и аналоговых запчастей для новых и возрастных автомобилей европейских, азиатских и американских брендов. На сайте вы можете найти детали как в наличии так и под заказ со сроком доставки не более трех дней. А специалисты по подбору помогут выбрать подходящую деталь для Вашего автомобиля с наилучшим соотношением цена-качество.

Міністерство з продажів

Основное название: Міністерство з продажів
Другие названия: Ministry of Sale
Сайт: ministry-of-sale.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Міністерство з Продажу — консалтингова компанія, що будує відділи продажу з нуля або систематизує вже існуючі відділи та проводить повний супровід проєкту нашого клієнта, а ще ми надаємо маркетингові послуги у всіх галузях

https:envybeautyclub.com.ua

Основное название: https:envybeautyclub.com.ua
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: envybeautyclub.com.ua
Регион работы: Львов
Описание деятельности: "Envy" Beauty Club - сучасні послуги з манікюру, педикюру та СПА процедур за дуже доступними цінами!

SUNSAY NRG

Основное название: SUNSAY NRG
Сфера деятельности: Производство и поставка
Описание деятельности: Обман сотрудников и клиенттов Мне лично 55 000 грн должны.

Атмосфера Строй

Основное название: Атмосфера Строй
Другие названия: ФЛП Літвінов В. О.
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: atmosfera-stroy.com.ua
Описание деятельности: Наша компанія Atmosfera Stroy, що знаходиться у м. Харків, вже тривалий час займається наданням послуг комплексного ремонту балконів та лоджій, а також склінню багатоквартирних та приватних будинків. Маючи величезний досвід у сфері зварювальних робіт, надаємо також послуги з монтажу навісів, козирків та сходів будь-якої складності та конфігурації за індивідуальним проектом.

Kaif House

Основное название: Kaif House
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: kfhouse.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Будівництво будинків і котеджів під ключ. Надання повного спектру послуг у сфері будівництва та ремонту.

OrgasmToys

Основное название: OrgasmToys
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: orgasmtoys.com.ua
Описание деятельности: Интернет-магазин OrgasmToys является вашим надежным проводником в интимном путешествии. Мы гордимся тем, что предлагаем высококачественный ассортимент интимных товаров от лучших производителей, созданных с любовью и заботой о вашем комфорте. Наш интернет-магазин стремится сделать ваш выбор легким и приятным, предоставляя подробные описания и реальные отзывы от наших клиентов. Вы можете быть уверены, что каждый продукт нашего магазина соответствует высоким стандартам качества и безопасности.

Dilovod

Основное название: Dilovod
Сайт: dilovod.ua
Описание деятельности: Dilovod.ua - це український онлайн-сервіс обліку та звітності, який спрощує життя підприємцям і бухгалтерам і робить їх роботу більш ефективною. Допомагає зберегти баланс між роботою та особистим життям. Місія Dilovod - надати українському малому та середньому бізнесу онлайн-сервіс, який зробить ведення бухгалтерського, управлінського обліку та електронну звітність легкими і зрозумілими. А також дозволить істотно скоротити витрати на облік і IT.

Family Genealogy Tree

Основное название: Family Genealogy Tree
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Сайт: familygenealogytree.com
Описание деятельности: Хочете докопатися до коренів свого роду та розгадати таємниці минулого? Генеалогічне дослідження та оформлення сімейної книги – це незабутній шлях у світ ваших предків, де кожна сторінка є частиною вашої унікальної історії. Компанія Family Genealogy Tree пропонує індивідуальні послуги генеалогічного дослідження родоводу, які дозволять вам зануритися у минуле своєї родини. Професійні генеалоги допоможуть відновити ланцюг спадкоємців, відшукати родинних зв'язків та з'ясувати історичні події, що вплинули на ваше коріння. Кваліфіковані фахівці з історії використовують передові методи дослідження та доступи...