Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Джерелія

Інші назви: Медичні довідки онлайн
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: medspravky.org.ua
Регіони роботи: Вінниця, Суми

Опис діяльності: Сервіс пропонує медичні довідки онлайн. Оформлення згідно законів МОЗ Українию Швидка доставка за день

Мій стоматолог

Основна назва: Мій стоматолог
Сайт: miydantist.com
Опис діяльності: Ищете, где можно получить качественную, надежная и доступную стоматологическую помощь? Современная стоматология в Киеве - квалифицированные медики, инновационные технологии, полный спектр профессиональных стоматологических услуг и индивидуальный подход к каждому пациенту. Чтобы поддерживать длительное здоровье полости рта, современная медицина рекомендует посещать врач стоматолог Киев каждые полгода. Это идеальные условия, при которых врач Мой стоматолог может контролировать патологические изменения в полости рта пациента. Регулярные осмотры у специалиста помогают выявить кариес и десен на ранних...

promokodibiz

Основна назва: promokodibiz
Сайт: promokodi.biz

Опис діяльності: Агрегатор купонів та промокодів

МРТ і КТ

Основна назва: МРТ і КТ
Інші назви: МРТ і КТ багатопрофільний медичний центр
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: mrt-ct.com.ua
Опис діяльності: МРТ КТ Хмельницький і МРТ Медичні центри Ультрадіагностика Це потужний МРТ і КТ багатопрофільний медичний центр у місті Хмельницькому і Хмельницький області що застосовує передові методи діагностики європейської і світової медицини та проводить практично весь спектр можливих досліджень та співпрацює з закордоними клініками.

Btrend

Anilini

Основна назва: Anilini
Інші назви: Аніліні
Сайт: anilini.com.ua

Опис діяльності: Якщо ви шукаєте подарунок, де важливий індивідуальний підхід, то ми маємо гарні новини - саме ми зможемо підібрати склад та дизайн, відповідно до вашого бюджету та побажань. Наприклад, у вашої дівчини день народження, бюджет на подарунок складає - 400 грн. Просто зателефонуйте нам або напишіть в чат, і ми зробимо неможливе - підберемо для вас крутий набір, який буде виглядати на всі 1000 грн.

Теплиці Україна

Основна назва: Теплиці Україна
Інші назви: Teplici.com.ua
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: teplici.com.ua
Опис діяльності: Компанія «Teplici.com.ua» виготовляє висококласні теплиці з 1993 року. Усі теплиці спроектовані в інженерному центрі компанії та виготовлені на власному виробництві із якісного оцинкованого металу. Всі представлені моделі проходили заводські випробування на міцність, і мають гарантовані показники снігового навантаження, які вказані в інструкції. Прекрасну якість теплиць можуть підтвердити десятки тисяч задоволених власників по всій Україні, а також численні нагороди компанії на профільних виставках.

Е гроши ком

Основна назва: Е гроши ком
Сайт: e-groshi.com
Опис діяльності: Однозначно рекомендую! у меня всегда было ощущение, что компания действительно заботится о сотрудниках. Оплата труда вовремя.

Е гроши ком

Основна назва: Е гроши ком