Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Список работодателей Всего: 18557

ТОВ БМФ ЕТАЛОН-БУД

Основное название: ТОВ БМФ ЕТАЛОН-БУД
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: www.facebook.com
Регион работы: Винница

Описание деятельности: Будівництво доріг

ДоброДар

Основное название: ДоброДар
Другие названия: Интернет-магазин Dobrodar.ua
Сфера деятельности: Производство/поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт: dobrodar.ua
Описание деятельности: Интернет-магазин Добродар предлагает широкий ассортимент семян овощей на любой вкус. В каталоге представлены семена традиционных сортов, а также редких и экзотических вариантов. Все семена проходят тщательную проверку качества и имеют высокую всхожесть. Компания предлагает удобные условия доставки и оплаты, а также гарантию качества на весь посадочный материал.

LEDplanet.com.ua

Основное название: LEDplanet.com.ua
Другие названия: Інтернет-магазин світлодіодного освітлення LEDplanet.com.ua
Сфера деятельности: Торговля
Сайт: ledplanet.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Інтернет магазин спеціалізується на продажу сучасних освітлювальних приладів на основі LED. Широкий асортимент продукції. Завжди актуальна наявність на складі. Швидка доставка по Україні. Звертайтеся !!!

New Baby

Основное название: New Baby
Другие названия: Інтернет-магазин дитячих товарів
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: new-baby.com.ua
Описание деятельности: Ми раді вітати Вас на нашому сайті інтернет-магазину дитячих товарів New-Baby! Інтернет-магазин New Baby вже давно і плідно працює на ринку товарів для дітей на Закарпатті та Україні. Ми постійно розвиваємося, щоб радувати покупців кращим сервісом і різноманіттям дитячої продукції. Наша головна мета – це зручність, якість і надійність для наших клієнтів, саме це і стало головною причиною створення інтернет-магазину. Компанія New Baby більш як 10 років свою діяльність на ринку дитячих товарів, а з розвитком комунікацій, ми стали доступні онлайн. Наш багаторічний досвід та бажання догодити...

Тріумф МЄДіА ГРУП

Другие названия: Романтік Тревел Гарячі тури
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Сайт: www.romantictravel.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Романтік Тревел гарячі тури в Єгипет тури Туреччина Тури до Тайланду тури Домінікана тури Греція забронювати тури з різних країн

А1 Security Group

Основное название: А1 Security Group
Другие названия: ТОВ "А1 ОХОРОНА", ТОВ "А1 СЕКЬЮРІТІ", ТОВ "А1 ОХОРОНА", усц варыанти з приставкою "А1", ТОВ "БЕЗПЕКА К9", ТОВ "Народна охорона"
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Сайт: a1-security.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Надають різного роду охоронні послуги. від фізичної охорони об'єктів, пультової охорони і т.п

Фаворит АМ

Основное название: Фаворит АМ
Другие названия: Сталь Сервіс Центр, Marlin
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: marlincnc.com.ua
Описание деятельности: Виготовлення машин плазмової різки, виготовлення металевих конструкцій

kit.pl.ua

Основное название: kit.pl.ua
Другие названия: КІТ, Комп'ютерні та інформаційні технології
Сайт: kit.pl.ua
Регион работы: Полтава

Описание деятельности: Впровадження та супровід облікових систем для бухгалтерії, торгівлі, складу, виробництва, надання послуг

Sender - інтернет-магазин

Основное название: Sender - інтернет-магазин
Другие названия: Сендер - інтернет-магазин
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: sender.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ласкаво просимо в світ "Sender" - вашого провідника у сфері текстильних виробів, білизни та ароматів. Наш інтернет-магазин пропонує унікальний вибір текстилю, включаючи зимові ковдри, легкі літні покривала, всесезонні рішення бренду ODA, термобілизну та парфуми, які стануть виразом вашого стилю. Дозвольте нам поділитися, чому "Sender" - це ваш вибір для комфорту та елегантності в будь-який сезон. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт відчував унікальність та задоволення від своїх покупок Ми є офіційним реселлером визнаного бренду текстилю ODA, що гарантує нашим клієнтам найвищу якість і стиль у кожному...