Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Soft Call

Основна назва: Soft Call
Інші назви: Berich group
Регіон роботи: Полтава

Опис діяльності: Мошенники, в прямом смысле этого слова. Работать здесь тоже не рекомендую, не сообщают о условиях и нюансах на собеседовании, известно становится потом, условия труда тоже плохие, но если вы не имеете своего мнения и достоинства, готовы к унижениям то вам сюда

WorkEmirates

Основна назва: WorkEmirates
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Опис діяльності: У нас открыт срочный набор на позиции Hostess, Waiter, Bartender и Cold Kitchen Chef в ресторан CUT by Wolfgang Puck - всемирно известного шеф-повара, обладателя собственной звезды на Алее Славы в Голливуде и основателя Wolfgang Puck Companies, в которую входят его рестораны, службы кейтеринга, книги о приготовлении пищи и лицензированные продукты. Он также является официальным поваром Губернаторского Бала церемонии Оскар последние 25 лет Вы можете найти больше информации об этой легендарной личности в интернете и посмотреть недавний выпуск самого известного в США телешоу - The Ellen Show, в котром он...

Burger Farm

Основна назва: Остерия Пантагрюэль
Інші назви: Пантагрюэль
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: gusovsky.com.ua
Опис діяльності: Остерія Пантагрюель - первісток в сім’ї наших ресторанів. Більше ніж за 20 років існування, Пантагрюель став живою пам’яткою сучасного Києва. Саме тут вперше ми поділилися з нашими гостями своєю пристрастю до сонячної Італії, почавши з її древньої і вічно молодої культури до унікальних продуктів і фантастичних у своїй простій геніальності страв та колекцій вин. Це все вдалося, завдяки незмінному впродовж багатьох років шеф-кухару Пантагрюеля — лігурійцю Костантіно Пассалаква.

Эска капитал

Основна назва: Эска капитал
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: eskacapital.com

Опис діяльності: Лизинг бу техники, автомобилей, тягачей.

Zaglushki.com

Опис діяльності: Продажа заглушек

Шварцман

Основна назва: Шварцман
Регіони роботи: Кіровоград, Кременчуг, Полтава

Остапенко Іван Миколайович (Остапенко Иван Николаевич)

Основна назва: Остапенко Іван Миколайович (Остапенко Иван Николаевич)
Інші назви: Неадекватный водитель Остапенко Иван Николаевич!
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання

Опис діяльності: Водитель