Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Bonusowo

Основна назва: Bonusowo
Сайт: bonusowo.com
Опис діяльності: Букмекерская контора, ставки на спорт

pirates.com.ua

Основна назва: pirates.com.ua
Інші назви: Пираты ком юа
Сайт: pirates.com.ua
Опис діяльності: Любите пиратов? А если пираты еще и гемблеры? Отличный сайт, посвященный игорной тематике от гемблеров со стажем, которые еще совсем недавно (до легализации гемблинга в Украине) были пиратами. ВСЕ НА БОРТ!

Exportparts

Основна назва: Exportparts
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: exportparts.com.ua
Регіон роботи: Ковель

Опис діяльності: Компания ExportParts – предлагает автозапчасти для иномарок BMW, Audi, Ford, Honda, Mazda, Hyundai, Mercedes, Nissan, Opel, Skoda, Peugeot, Renault, Toyota, Volvo, Volkswagen и т.д.

Агро Спектрум

Основна назва: Агро Спектрум
Інші назви: ТОВ "АГРО СПЕКТРУМ"
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: agrospectrum.com.ua
Опис діяльності: Компанія «АГРО СПЕКТРУМ» - постачальник тракторів, надійної та якісної сільгосптехніки, яка кожен день працює на благо українців. В незалежності від того, скільки вам потрібно обробити землі, перевезти вантажу або виконати інших завдань, ми завжди пропонуємо вам найбільш оптимальні рішення по техніці, яка обов’язково впорається з будь-яким завданням. Завдяки тому, що «АГРО СПЕКТРУМ» є офіційним імпортером торгових марок та заводів-виробників представлених в нашому каталозі техніки, ми гарантуємо нашим клієнтам оптимальні ціни. Гнучкі можливості для оплати, надійний технічний сервіс, професійні...

Покос Газона Киев

Основна назва: Покос Газона Киев
Інші назви: Покос Газона
Сайт: pokos-gazona.kiev.ua
Опис діяльності: Особенности покоса травы от нашей компании Для предотвращения стихийного разрастания травы на различных территориях потребуется время от времени производить покос. При правильном и систематическом проведении данной процедуры газон получает крепкую корневую систему, усиливается кущение. В результате удается избежать образования проплешин, главной причиной появления которых является недостаточное количество света в нижней части газона. Заказать услугу покос травы недорого можно не только с целью обеспечить должный уход за газоном. Представленная услуга также актуальна и в следующих ситуациях: При...

Восточные сладости Кропивницкий

Основна назва: Восточные сладости Кропивницкий
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Magecom

Основна назва: Magecom
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: IT услуги низкого качества

cosmolotcazino

Основна назва: cosmolotcazino
Інші назви: ЧП Сosmolotcazino
Сайт: cosmolotcazino.com

Опис діяльності: Топ казино игровых автоматов. В Космолот собрана большая коллекция игр, насчитывающая 1500 лучших слот на любую тематику. В онлайн казино Украины могут с комфортом играть из разных стран, получая реальные выигрыши. Сайт имеет лицензию Минфина Украины. Казино является представителем Украинской Национальной Лотереи, предлагая игрокам большой выбор услуг. В виртуальных залах казино можно делать ставки круглосуточно, с выводом через удобные сервисы.

LBS Group

Основна назва: LBS Group
Сайт: lbs.systems
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: LBS Group займається впровадженням CRM та ERP систем на базі платформи Odoo.

Casinohata

Основна назва: Casinohata
Інші назви: Казинохата
Сайт: casinohata.com
Опис діяльності: Объективный рейтинг лучших онлайн казино Украины. Только актуальная информация и уникальные бонусные предложения!