Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Сайт: celebrityua.com

WHITE CLEAN

Основна назва: WHITE CLEAN
Сайт: white-clean.com.ua

Опис діяльності: Клининговая компания WHITE CLEAN оказывает услуги по уборке квартир и домов в Киеве и Киевской области

Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій...

Основна назва: Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах
Інші назви: SMARTSOLUTIONS, ТОВ ПРАВОВА ГРУПА СМАРТСОЛЮШНЗ
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: smartsolutions.ua

Опис діяльності: Компанія Smartsolutions – рішення в стилі smart у сферах: - Супровід ІТ проектів; - Захист активів і бізнесу; - Боротьба з піратством; - Створення і структурування бізнесу; - Податкове декларування; - Е-декларування та спори з НАЗК; - Бухгалтерський та податковий облік; - Оподаткування та податкові спори; - Правова допомога іноземцям в Україні; - Нерухомість; - Довірче управління активами в інтересах бенефіціара - та ін.

portalservicego

Основна назва: portalservicego
Інші назви: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби
Сайт: portalservicego.com
Опис діяльності: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби Шукаєте майстра в тій чи іншій справі? На нашому сайті ви знайдете велику кількість висококваліфікованих спеціалістів, які швидко та якісно нададуть вам необхідні послуги. Перейдіть на наш сайт, та залиште вашу заявку на потрібну вам послугу. Дочекайтесь відкугу спеціаліста. Та оберіть найкращого серед них. Більше ніж 100 категорій для будь-якого запиту. Більше ніж 1000 спеціалістів з усіх куточків України. А якщо ви спеціаліст у якійсь області - просто зареєструйтесь на нашому сайті, та вже за декілька хвилин...

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса

Основна назва: Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса
Інші назви: Power seeds
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: power-seeds.com.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Качественные семена от известных мировых брендов. Богатый ассортимент. Скидки для заказчиков, желающих оформить крупный заказ. Демократичная ценовая политика. Информативный каталог.

free-igri

Основна назва: free-igri
Інші назви: ЧП free-igri
Сайт: free-igri.net

Товарка ЮА

Основна назва: Товарка ЮА
Сфера діяльності: Торгівля

Опис діяльності: Якобы продают товар которого нет. В телеграмм канале создали фейк. Не ведитесь. Кидают

Орнет

Основна назва: Орнет
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: ornet.com.ua
Опис діяльності: Давно мріяли поміняти дерев'яні рами та купити металопластикові вікна, але все якось ціна кусалася. Для нас це дуже важливий критерій, довелося вибирати найекономніший варіант. Вибрали вікна WDS і не помилилися. Фахівці Орнет поставили вікна на відмінно. Ніде не піддуває, не конденсує. У квартирі цілий рік тепло та затишно. Тепер збираємо на скління балкона.

Сuttysark

Основна назва: Сuttysark
Інші назви: Сuttysark - Humphrey Law Socks
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: cuttysark.com.au
Опис діяльності: Cutty Sark is an online store that specializes in branded socks. The store offers a wide range of socks from different brands, including Humphrey Law socks. Humphrey Law is a leading brand in the sock industry, and is one of the only stores that offers a wide selection of its products. The store Cutty Sark also offers free shipping on all orders over $100, making it an ideal place to shop for branded socks. Cutty Sark is a trusted and reliable source for branded socks, and its selection of Humphrey Law socks products is second to none.

амазон украина

Основна назва: амазон украина
Інші назви: Ми є партнерською платформою Amazon
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: ukraineamazon.com
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Обманывает на вклады и не возвращают. О себе говорят:" 1: Ми є партнерською платформою Amazon, щоб допомогти власникам магазинів Intershopping збільшити продажі. 2: Товари в завданні Intershopping, ініційованому продавцем. Користувачі можуть допомогти продавцям покращити рейтинг свого магазину в Intershopping, виконуючи завдання! 3: Коли користувач отримує роботу, опубліковану продавцем, і виконує її вчасно, користувач може отримати комісію. 4: Робота вимагає від вас використання телефону або комп’ютера на роботі. Протягом цього часу ваш звичайний графік роботи не зміниться! Зараз я покажу вам, як...