Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Helloservice

Основна назва: Helloservice
Інші назви: ifix
Сфера діяльності: Послуги

Опис діяльності: HelloService — мережа сервісних центрів, яка займається обслуговуванням та ремонтом мобільної техніки популярних брендів електроніки.

Сан Медікел Клінік

Основна назва: Сан Медікел Клінік
Інші назви: San Medical Clinic
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Опис діяльності: Медицинский центр, гинекология, урология

TOP-MEDIA GROUP

Суши мастер

Основна назва: Суши мастер
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: kyiv.sushi-master.ua

Опис діяльності: Хочу оставить отзыв о компании СушиМастер. Контора ищет желающих поработать бесплатно, мол стажировка и все такое.  Даже если вы подтвердите свою компетентность и выявите желание работать - но за деньги. Вам сообщат что вы не подошли, нашли другого. А обещают 900грн с ежегодным расчетом.

Табак Львів

Основна назва: Табак Львів
Інші назви: Табак Львів - український інтернет-магазин сумішей (тютюну) для кальянів
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: tabak.lviv.ua
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Табак Львів - український інтернет-магазин сумішей (тютюну) для кальянів Хочете гарно провести час? Тоді вам до нас! В нашому інтернет-магазині ви знайдете все що вам потрібно. А саме: 1. Тютюн (суміші) для кальяну більше 15 виробників з різних країн світу, різної міцності та смаків. Асортимент налічує більше 1000 найменувань! 2. Кальяни більше 200 найменувань, різної висоти та ціни. 3. Вугілля для кальяну, кокосове та горіхове (більше 10 популярних видів). 4. Одноразові електронні сигарети (одноразки). Більше 150 різних смаків. А також велику кількість аксесуарів для кальяну: чаши...

Tranlations Inc. Techperevod

Основна назва: Tranlations Inc. Techperevod
Сфера діяльності: Послуги
Опис діяльності: компания занимается переводами с иностранных языков При этом, присылает типа тесты для перевода, но потом говорят, мол вы фуевый переводчик, извините. но я знаю, шо перевел правильно. Не советую с этой конторой иметь дело.

Інтернет-Магазин Біотуалетів BABACHOK

Основна назва: Інтернет-Магазин Біотуалетів BABACHOK
Інші назви: BABACHOK
Сайт: babachok.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: BABACHOK - найінформативніший, якісний, надійний, зручний та професійний сайт з продажу Біотуалетів.

Art Soft Digital

Основна назва: Art Soft Digital
Інші назви: Art Soft Digital - SEO продвижение
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: art-soft.pro
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Комплексное SEO продвижение сайтов в поисковой системе Google. Для чего нужно SEO продвижение? 1. Поднять ваш сайт на первую страницу поисковой системы Google 2. Привлечь новую аудиторию пользователей 3. Поднять узнаваемость Вашего бренда в сети 4. Увеличить прибыль вашего проекта Преимущества SEO продвижения: 1. Органика это самый дешевый трафик 2. Только целевая и релевантная аудитория 3. Доверие пользователей к органической выдаче 4. SEO основа продаж в сети

ibuh.online

Основна назва: ibuh.online
Інші назви: BAS программы для бизнеса iBuh.Online
Сайт: ibuh.online
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Управляйте предприятием и бизнесом, ведите бухгалтерский и налоговый учет, сдавайте отчетность в ГФС и ГССУ через Интернет в бизнес-программах платформы "BAS программы для бизнеса" iBuh.Online. Сервис онлайн приложений iBuh.Online позволяет быстро подключиться к популярным программам автоматизации и управления бизнесом BAS в различных профессиональных конфигурациях.

Eurosystem

Основна назва: Eurosystem
Інші назви: ESM
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: esm.net.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Розничная продажа электроники и бытовой техники.