Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

WHITE CLEAN

Основное название: WHITE CLEAN
Сайт: white-clean.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Клининговая компания WHITE CLEAN оказывает услуги по уборке квартир и домов в Киеве и Киевской области

Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій...

Основное название: Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах
Другие названия: SMARTSOLUTIONS, ТОВ ПРАВОВА ГРУПА СМАРТСОЛЮШНЗ
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Сайт: smartsolutions.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компанія Smartsolutions – рішення в стилі smart у сферах: - Супровід ІТ проектів; - Захист активів і бізнесу; - Боротьба з піратством; - Створення і структурування бізнесу; - Податкове декларування; - Е-декларування та спори з НАЗК; - Бухгалтерський та податковий облік; - Оподаткування та податкові спори; - Правова допомога іноземцям в Україні; - Нерухомість; - Довірче управління активами в інтересах бенефіціара - та ін.

portalservicego

Основное название: portalservicego
Другие названия: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби
Сайт: portalservicego.com
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби Шукаєте майстра в тій чи іншій справі? На нашому сайті ви знайдете велику кількість висококваліфікованих спеціалістів, які швидко та якісно нададуть вам необхідні послуги. Перейдіть на наш сайт, та залиште вашу заявку на потрібну вам послугу. Дочекайтесь відкугу спеціаліста. Та оберіть найкращого серед них. Більше ніж 100 категорій для будь-якого запиту. Більше ніж 1000 спеціалістів з усіх куточків України. А якщо ви спеціаліст у якійсь області - просто зареєструйтесь на нашому сайті, та вже за декілька хвилин...

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса

Основное название: Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса
Другие названия: Power seeds
Сфера деятельности: Торговля: Цветы, семена, растения, зоотовары
Сайт: power-seeds.com.ua
Регион работы: Одесса
Описание деятельности: Качественные семена от известных мировых брендов. Богатый ассортимент. Скидки для заказчиков, желающих оформить крупный заказ. Демократичная ценовая политика. Информативный каталог.

free-igri

Основное название: free-igri
Другие названия: ЧП free-igri
Сайт: free-igri.net

Товарка ЮА

Основное название: Товарка ЮА
Сфера деятельности: Торговля
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Якобы продают товар которого нет. В телеграмм канале создали фейк. Не ведитесь. Кидают

Орнет

Основное название: Орнет
Сайт: ornet.com.ua
Описание деятельности: Давно мріяли поміняти дерев'яні рами та купити металопластикові вікна, але все якось ціна кусалася. Для нас це дуже важливий критерій, довелося вибирати найекономніший варіант. Вибрали вікна WDS і не помилилися. Фахівці Орнет поставили вікна на відмінно. Ніде не піддуває, не конденсує. У квартирі цілий рік тепло та затишно. Тепер збираємо на скління балкона.

Сuttysark

Основное название: Сuttysark
Другие названия: Сuttysark - Humphrey Law Socks
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: cuttysark.com.au
Описание деятельности: Cutty Sark is an online store that specializes in branded socks. The store offers a wide range of socks from different brands, including Humphrey Law socks. Humphrey Law is a leading brand in the sock industry, and is one of the only stores that offers a wide selection of its products. The store Cutty Sark also offers free shipping on all orders over $100, making it an ideal place to shop for branded socks. Cutty Sark is a trusted and reliable source for branded socks, and its selection of Humphrey Law socks products is second to none.

амазон украина

Основное название: амазон украина
Другие названия: Ми є партнерською платформою Amazon
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: ukraineamazon.com
Регион работы: Одесса

Описание деятельности: Обманывает на вклады и не возвращают. О себе говорят:" 1: Ми є партнерською платформою Amazon, щоб допомогти власникам магазинів Intershopping збільшити продажі. 2: Товари в завданні Intershopping, ініційованому продавцем. Користувачі можуть допомогти продавцям покращити рейтинг свого магазину в Intershopping, виконуючи завдання! 3: Коли користувач отримує роботу, опубліковану продавцем, і виконує її вчасно, користувач може отримати комісію. 4: Робота вимагає від вас використання телефону або комп’ютера на роботі. Протягом цього часу ваш звичайний графік роботи не зміниться! Зараз я покажу вам, як...