Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

ТОВ ФОРВАРДЕМ

Основна назва: ТОВ ФОРВАРДЕМ
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: forvardmed.com.ua

Опис діяльності: Компания «ФОРВАРДМЕД» является официальным представителем таких брендов как HuQ, Angell, LargeV, Reshin, обеспечивая дистрибуцию и техническую поддержку. Мы готовы предложить решение, согласно Вашему рабочему процессу и бюджету. Наша команда старается максимально удовлетворить потребности своих клиентов, обеспечивая полный комплекс необходимых услуг

Основна назва: https://rastazone.com
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: rastazone.com
Регіони роботи: Київ, Луцьк

Опис діяльності: Интернет магазин семян конопли - Rasta Zone Пожалуй лучший в своем роде интернет магазин семян конопли на территории Украины. У нас вы можете купить автоцветущие и фотопериодичные сорта каннабиса, а так же: семена для улицы, в квартиру, на балкон, в гроубокс или просто марихуану на подоконник. Квалифицированные менеджеры без труда подберут мощный сорт по вашим критериям, такой который необходим именно Вам. Мы гарантируем правильные условия хранения семян конопли, и их всхожесть. Гарантии качества вплоть до возврата средств- вот наш девиз. Приятных вам покупок.

Рено Тракс Украина

Основна назва: Cpamatica
Інші назви: спаматика
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: cpamatica.io

Опис діяльності: Cpamatica is a global performance marketing agency. Our core business divisions are Affiliate Network, Media Buying Agency, and Own Social Discovery Products. Our team transform CPA marketing into a never-ending journey full of benefits and new achievements. We help businesses attract customers through affiliate, social media, and search engine marketing, supplying our partners with tens of thousands of customers each month.

Секс-шоп Клубничка

Сім-Принт

Основна назва: Сім-Принт
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: simprint.com.ua
Опис діяльності: Мене надовго підкупив відмінний сервіс Сім-Принт, можливість виконання роботи оптом і по всій Україні, а також прекрасна якість друку на футболках і виготовлення шевронів. Вже не раз мені робили принти, наносили логотипи, вишивку на тканині різної складності, а також були замовлення на військові шеврони. Щоразу результатом залишалася задоволена на всі 100%. Буду замовляти ще і рекомендувати знайомим.

fonarik.com

Основна назва: fonarik.com
Інші назви: фонарик
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: fonarik.com
Опис діяльності: Купити ліхтарик в інтернет-магазині fonarik.com ✔ Офіційний представник світових брендів ✅ Найкращі ціни на оригінальну продукцію ➡ Широкий асортимент вибору ✈ Швидка доставка по всій Україні.

Ganzo

Основна назва: Ganzo
Інші назви: Ganzo.ua
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: ganzo.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Офіційний дилер Ganzo в Україні. Ножі та мультитули Ганзо за вигідними цінами оптом та в роздріб - офіційна гарантія!

DubaSeed - магазин семян

Основна назва: DubaSeed - магазин семян
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: dubaseed.com
Опис діяльності: Лучшие сорта семян конопли от мировых производителей, сидбанк Canadian Seeds, интересные сорта https://dubaseed.com/canadian-seeds Доставка Новой Почтой или другой транспортной компанией