Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

ОХОРОННА ФІРМА "МЕРИДІАН"

Основна назва: ОХОРОННА ФІРМА "МЕРИДІАН"
Інші назви: ТОВ "МЕРИДІАН"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: meridian-security.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: Охорона підприємств, кінологічна служба, vip cупровід, відео спостереження та сигналізація.Ми дбаємо про Ваш захист.

ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Основна назва: ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"
Інші назви: ТОВ "РІВЕЙРО"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: riveiro.com.ua
Регіони роботи: Дніпро, Запоріжжя, Кіровоград

Опис діяльності: Охорона компанія надає послуги: -охорона промислових об'єктів; -супровід та охорона вантажних перевезень; -аудит охоронних систем на об'єктах; -аерофотозйомка; -кінологічна служба.

Медицинский центр Космо-Дент в Красногорске

Основна назва: Медицинский центр Космо-Дент в Красногорске
Інші назви: Медицинский центр Космо-Дент
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: kosmo-dent.ru
Регіон роботи: Макіївка

Опис діяльності: Наша клиника в Красногорске предлагает квалифицированные услуги по диагностике и лечению стоматологической патологии.

Worldex Company

Інші назви: YourWay Slovakia
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: yourwayslovakia.com
Регіон роботи: Коломия

Опис діяльності: Компанія займається поступленням українських студентів до середніх та вищих навчальних закладів Словаччини. Відкриває ВНЖ Словаччини та пропонує онлайн курси словацької мови.

TeploLviv

Основна назва: TeploLviv
Інші назви: ТеплоЛьвів
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: www.teplo.lviv.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: ТЕПЛОВІ НАСОСИ найбільш енергоефективний спосіб опалення взимку, охолодження влітку та гарячої води

Teplidveri

Основна назва: Teplidveri
Інші назви: Теплі двері
Сайт: teplidveri.com.ua
Опис діяльності: Якщо ви шукаєте двері, які не тільки забезпечать безпеку вашої родини та майна, але й нададуть вашому будинку стильний вигляд, зверніться до Teplidveri. Наші вхідні двері поєднують у собі сучасний дизайн та надійність. Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасні технології при виробництві наших виробів. Незалежно від вашого смаку та вимог, Teplidveri надасть вам ідеальне рішення. Довірте нам турботу про вашу безпеку та комфорт.

Строительная компания

Основна назва: Строительная компания
Інші назви: Планета 2000
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: planeta2000.com
Опис діяльності: Планета 2000 - строительная компания с более чем 20-летним опытом работ в сфере коттеджного, каркасного строительства, кровельных, фасадных и фундаментных работ, укладке тротуарной плитки и многого другого. У нас свой парк строительной спецтехники, слаженные профессиональные бригады и опытные менеджеры. На нашем счету уже сотни успешно реализованных проектов, звоните, и мы направим весь свой опыт на решение ваших задач.

ТОВ ТОПТЕКСТИЛЬ УКРАЇНА

Основна назва: ТОВ ТОПТЕКСТИЛЬ УКРАЇНА