Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Bigbaby

Основное название: Bigbaby
Сайт: bigbaby.com.ua
Регион работы: Львов
Описание деятельности: Онлайн-магазин дитячих товарів та іграшок. Продаж товарів для активного відпочинку, творчості і школи, також великий ассортимент іграшок для дівчат і хлопчиків, конструктори, м'які іграшки. В магазині Bigbaby представлені популярні бренди та власний імпорт.

Kapi Group

Основное название: Kapi Group
Другие названия: KapiGroup
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Сайт: www.kapigroupukr.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми – компанія, яка допомагає вашому бізнесу заробляти гроші в онлайн-світі. Наша команда експертів в цифровому маркетингу знає все про SEO, SMM, контент-маркетинг, email-маркетинг та багато інших інструментів. Ми працюємо з різними компаніями у різних галузях, допомагаючи їм покращити свою репутацію та привернути більше клієнтів.

Пункт приема металлолома "Металлолом Харьков"

Основное название: Пункт приема металлолома "Металлолом Харьков"
Сфера деятельности: Услуги: Экология, переработка мусора, вторичное сырье
Сайт: metallolom.kh.ua
Описание деятельности: Пункт прийому брухту кольорових і чорних металів у Харкові. Приймаються акумулятори, мідь, алюміній, нержавійка, бронза, латунь та інші види металу. Точні ваги. Понад 8 років досвіду. Кращі ціни на ринку.

Poetry Home

Основное название: Poetry Home
Другие названия: PoetryHome
Сфера деятельности: Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт: poetryhome.ua
Описание деятельности: Poetry Home — це творчій простір, куди потрапляють тільки справжні цінителі складних парфумерних композицій. Креативний простір, де сміливі ідеї перетворюються у високу парфумерію і стають ольфакторними витворами мистецтва. Камерність Poetry Home дає можливість проникнути у саму суть парфуму і зосередитися на багатстві його гри. Відчути всю філігранність і майстерність роботи нішевих парфумерів до самої глибини матерії. Багатогранність ароматних витворів Poetry Home дозволяє шанувальникам високої парфумерії зібрати повну колекцію улюблених композицій в різних інтерпретаціях та концентраціях. ...

french shop

Основное название: french shop
Другие названия: french-shop.com.ua
Сфера деятельности: Торговля
Сайт: french-shop.com.ua
Регион работы: Харьков

Описание деятельности: Магазин Френч в Харькове отзыв о работе. Этот магазин нон стоп ищет сотрудников на всех сайтах по поиску работы. Ощущается что там текучка и это оказалось правдой. ЗП обещают от 13000 грн, график 4/2 или 3/3. Собеседовать вам прийдется с психологом, которая любит говорить больше о себе и своих достижениях. Просто посидите послушайте и вы пойдете на стажировку. Стажировка месяц, за который вам не заплатят! Готовитесь сразу! Вы Будете ходить к 8:40 и до 20:30, весь день убирать пыль, ходить тенью по залу и смотреть на весь этот цирк. Администратора на Новых домах зовут Брыкова Яна. Это женщина за 50 лет...

Будгран

Основное название: Будгран
Другие названия: ТОВ "Будгран"
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: www.budgran.com.ua
Описание деятельности: Будівельна компанія, яка спеціалізується на виготовленні, монтажі та оптових поставках виробів із граніту та мармуру. Пропонує комплексні послуги, починаючи від вимірювань, проектування та виготовлення до остаточного монтажу виробів із усіма супровідними документами, сертифікатами, паспортом радіаційної якості на граніт тощо. Має більш ніж двадцятирічний досвід виготовлення та виконання робіт з облицювання та монтажу мармуру та граніту будь-якого рівня складності. Спеціалізується на виготовленні: - гранітних плит; - гранітних сходів; - гранітних бордюрів; - гранітних підвіконь та стільниць; -...

Hr It-company

Основное название: Hr It-company
Другие названия: HR IT-COMPANY
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: hr-itcompany.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Наша компанія спеціалізується на професійному рекрутингу та консалтингу з питань кадрів та найманих співробітників. Ми допоможемо знайти робочу мрію або укомплектувати ваш бізнес кваліфікованими людьми з необхідним досвідом. Усі організаційні завдання ми беремо на себе.

ТзОВ Ельскар

Другие названия: See Recruiter
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: seerecruiter-kiev.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми – компанія зі швидким та якісним підбором персоналу. Будь-яке завдання пов’язане із набором персоналу, чи підбором вакансій – ми візьмемо на себе!

Lead Group

Основное название: Lead Group
Другие названия: Lead Group - діджитал агенція
Сайт: leadgroup.io
Регион работы: Киев

Описание деятельности: LeadGroup – це компанія, яка працює у сфері IT-розробок, маркетингу, продажем послуг у різних спектрах та напрямках, починаючи від технічної підтримки до аналітики ринку сучасних технологій та криптовалют. Наша компанія твердо стоїть на ногах і лідирує на ринку вже понад 7 років! Ми надаємо кожному нашому співробітнику гідну заробітну плату та можливість розвитку з перспективою займати керівні посади!