Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Курсач kursach.site

Основное название: Курсач kursach.site
Другие названия: курсач сайт
Сайт: kursach.site
Описание деятельности: Кursach.site - компанія, яка займається написанням дипломних та курсових проектів, а також інших видів студентських робіт. Для замовлення на сайті діє зручна форма заявки та контактна інформація. Компанія kursach.site веде діяльність легально та передбачає підписання договору. Компанія виконує усі види робіт для студентів українських та іноземних вузів.

Zarmilkas

Impress

Основное название: Impress
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: impress-shop.com
Описание деятельности: Impress — прогрессивный украинский бренд, который специализируется на производстве кожаной обуви и аксессуаров. Наша история началась в 2011 году, и по сей день мы создаём красивые и удобные вещи исключительно из натуральных материалов премиум-качества. Большая часть материала производится в Италии, ведь местные мастера по праву считаются лидерами в области производства натуральной кожи. Все изделия Impress изготавливаются вручную. Как следствие, они не имеют признаков заводской штамповки, а напротив, каждая вещь становится индивидуальной и неповторимой. Твоё удобство и комфорт — главные приоритеты...

NeLS - зберігання, логістика та доставка

Основное название: NeLS - зберігання, логістика та доставка
Другие названия: НеЛС
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт: nels.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компанія NeLS — ваш надійний партнер у сфері логістики та доставки. Наша мета — забезпечити ваш бізнес максимальною ефективністю, надійністю та зручністю у сфері логістичних рішень. Ми пропонуємо компаніям надійний сучасний фулфілмент з послугами високої якості.

Львів Плюс

Основное название: Львів Плюс
Другие названия: lvivplus
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Сайт: lvivplus.com
Регион работы: Львов
Описание деятельности: Інформаційний потрал про місто Львів. На сайті розміщена інформація про визначні місця, кращі заклади, міста.

Дійсно IT

Основное название: Дійсно IT
Другие названия: ТОВ "КАМ "Дійсно IT"
Сайт: diysno.com
Описание деятельности: Дійсно IT пропонує повноцінні освітні курси в галузі інформаційних технологій. Курси охоплюють широкий спектр тем, включаючи програмування, веб-розробку, 2D, 3D, управління базами даних, кібербезпеку та аналіз даних. Викладаються досвідченими фахівцями, наші курси надають практичне навчання, виконання вправ та реальних проектів. Пропонуються гнучкі варіанти навчання, включаючи онлайн та очні заняття найближчим часом. Мета - оснастити студентів необхідними навичками та знаннями для успіху в швидкозмінній ІТ-індустрії.

Львівське пиво

Основное название: Львівське пиво
Сфера деятельности: Производство и поставка
Описание деятельности: Це не фірма це ферма

Егроші

Основное название: Егроші
Сфера деятельности: Производство и поставка
Регион работы: Днепр

Описание деятельности: з + це те що дали з поганою кредитною історією . З - це те що задорого. Потрібно брати промокод щоб не переплатити сильно берегите кредитную историю, если испортили и не дабт в банке кредитку то ег это выход, ТОЛЬКО АККУРАТНО ЧТОБЫ НЕ ПРОСТРОЧИТЬ не плохие условия, можно взять что на сайте что в приложении берите со скидкой! если надо они дают везде где попросите - на сайте, в инсте либо на гар линии. не благодарите!)

Тетра-Молтех, ЧП

Основное название: Тетра-Молтех, ЧП
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт: www.tmt.kiev.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Производство оборудования для пищевой и молочной промышленности в Украине.

CHI IT Academy

Основное название: CHI IT Academy
Сайт: chiacademy.software
Описание деятельности: Вже давно в минулому ті часи, коли для того, щоб стати IT-рекрутером, було достатньо базових навичок комунікації та поверхнений знань програмування чи розробки. На сьогодні грамотний IT-рекрутер – це кваліфікований фахівець, який володіє специфікою та розуміє важливі нюанси кожного процесу в IT-індустрії, для того, щоб повною мірою оцінити професійні якості кандидата. Але якщо ви тільки на початку шляху і відчуваєте, що вам не вистачає необхідних навичок для старту кар'єри в ролі спеціаліста з підбору персоналу, то онлайн курси іт рекрутингу CHI IT Academy можуть стати відмінним початком. Під...