Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Сантехник Киев

Основна назва: Сантехник Киев
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: santekhniky.com.ua
Опис діяльності: Если вам нужна установка сантехники: счетчиков, подключение стиральной или посудомоечной машины, монтаж унитаза, ванны, батарей отопления – вы можете без проблем в любой момент заказать доступные услуги сантехника на дом в Киеве. Сервис Сантехник Киев оказывает весь спектр сантехнических работ c гарантией по выгодным ценам. Специалисты качественно устранят любые неполадки в любое время суток.

Электрик в Киеве

Основна назва: Электрик в Киеве
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: elektryky.com.ua
Опис діяльності: Я заказывала услуги электрика высокой квалификации на дом с гарантией. Теперь безопасно и спокойно могу пользоваться любыми бытовыми приборами в своей квартире. Сделать вызов электрика в Киеве для устранения неполадок, подключение простых осветительных устройств, а также подключения сложных электроприборов — надежнее всего через официальный сайт компании Электрик Киев, которая уже много лет предоставляет свои услуги, может гарантировать первоклассный сервис и проведение всех видов работ.

PROcleaning

Основна назва: PROcleaning
Сайт: procleaning.com.ua
Опис діяльності: Обратилась в Procleaning и ни разу не пожалели, что связались именно с этой компанией. Уже несколько раз пользовались клининговыми услугами данного сервиса - все супер! Огромная кухня и белая мебель - все просто чисто и идеально! Во-первых, очень оперативно и качественно специалисты выполнили свою работу, а во-вторых - не дорого и без каких-либо замечаний профессионально убрали всю квартиру. Результатом осталась очень довольна.

Відбудова

Основна назва: Відбудова
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: www.vidbydova.com.ua
Опис діяльності: Компанія "Відбудова" спеціалізується на якісному виконанні ремонтно-будівельних послуг будь-якої складності. Для цього в нашій команді є необхідна кількість досвідчених фахівців різних напрямків, а також все необхідне обладнання та інструменти.

Три ведмеді

Основна назва: Три ведмеді
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Торгівля морозивом..пельменями...

Pshenichna Sleza

Основна назва: Pshenichna Sleza
Інші назви: PshenichnaSleza
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: pshenichna-sleza.top
Опис діяльності: Pshenichna Sleza - пропонує можливість придбати алкогольні напої в зручній 5-літровій або 10-літровій тарі, забезпечуючи економію без шкоди для смаку. На сайті ви знайдете різноманітні напої, які перевершують своїх магазинних аналогів за ціною, зберігаючи при цьому високий стандарт якості. Дозвольте собі насолодитися якістю нашої розливної продукції, яка задовольнить ваші смакові уподобання, не вимагаючи при цьому значних витрат.

Grossman

Основна назва: Grossman
Інші назви: Grossman
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: grossman.com.ua
Опис діяльності: Grossman - це українська торгова марка, що спеціалізується на виробництві та продажу високоякісних кухонних ножів та іншого кухонного начиння. Використовуючи матеріали, що відповідають сучасним європейським стандартам, вони пропонують широкий асортимент продукції, включно з різними типами ножів, підставками для зберігання і заточувальними системами. Продукція Grossman доступна по всій Україні та в їхньому інтернет-магазині.

Grand Way

Основна назва: Grand Way
Інші назви: GrandWay
Сфера діяльності: Торгівля: Спорттовари
Сайт: grandway.ua
Опис діяльності: Grand Way - це українська компанія, що спеціалізується на продажу широкого асортименту ножів і мультитулів. Вони пропонують як інноваційні, так і класичні моделі, виготовлені з різних марок сталі. У їхньому каталозі представлені ножі різної цінової категорії, від дорогих до більш доступних. Grand Way здійснює доставку по всій Україні та гарантує заміну товару в разі виявлення несправності або браку

Горилаз Пицца Чабаны

Основна назва: Горилаз Пицца Чабаны
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: gorillazz.pizza

Опис діяльності: Доставка суши, роллов, бургеров, тайского риса и лапши WOK в Чабанах

Motoblok-TATA

Основна назва: Motoblok-TATA
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: motoblok-tata.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: В магазине Motoblok-TATA вы найдете запчасти и двигатели на мотоблоки, минитракторы и мопеды, которые отличаются высокой производительностью, надежностью и простотой в использовании. Независимо от того, нужно ли вам обрабатывать почву, сеять семена, косить траву или выполнять другие сельскохозяйственные задачи, здесь есть детали подходящие для вашой техники. Motoblok-TATA гарантирует высокое качество и подлинность всех предлагаемых запчастей.