Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Sun`s House

Основна назва: Sun`s House
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: sunshouse.com.ua
Опис діяльності: Інтернет магазин чоловічого верхнього одягу

Спорткомплекс Авангард

Основна назва: Спорткомплекс Авангард
Інші назви: Спортивный комплекс Авангард
Сайт: avangardsport.com

Всеукраинский национальный институт селекции

Основна назва: Всеукраинский национальный институт селекции
Інші назви: ВНІC
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Solo Dveri

Основна назва: Solo Dveri
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: www.solo-dveri.ua
Опис діяльності: Можу порадити перевірений інтернет-магазин Solo Dveri, де можна придбати двері в Києві та всі необхідні комплектуючі для дверних конструкцій, а також замовити встановлення вхідних та міжкімнатних дверей. Менеджери компанії мають досвід, необхідний для роботи у сфері будівництва та ремонту, що гарантує високу якість послуг та довговічність результатів. Співпраця з ними допомогла мені зробити мій офіс та квартиру більш функціональною та затишною за доступну плату.

finly.exchange

Основна назва: finly.exchange
Інші назви: Finly обменник
Сайт: finly.exchange
Опис діяльності: ✔️Обмін UAH USD,цифрової валюти будь-які напрямки💰 ✔️SWIFT SEPA перекази💸 ✔️Виплати в Китай (CNY|RMB). ✔️Міжнародні перекази 💸 ✔️Оплата авто з США 💸 Актуальні тарифи та менеджер у нашому Телеграм-чаті⬇️ https://t.me/finly_obmen

ClearLine

Основна назва: ClearLine
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: clearline.com.ua

Опис діяльності: Компанія «Clearline» розробляє архітектурні та дизайн-проекти інтер'єрів житлових та нежитлових приміщень, робочі креслення для будівельних та оздоблювальних робіт, архітектурні проекти, займається декоруванням інтер'єру та екстер'єру.

chohall

Основна назва: chohall
Інші назви: Інтернет магазин чохлів ChoHall
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: chohall.com
Опис діяльності: Інтернет магазин ChoHall займається продажем чохлів для побутових речей. Асортимент широкий - від чохла телефона та навушників, до крісел та стільців.

SOUNDLIGHT Свет. Звук. Сцена.

Основна назва: SOUNDLIGHT Свет. Звук. Сцена.
Інші назви: SoundLight
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: slight.com.ua
Регіон роботи: Мукачево

Опис діяльності: Компания «SOUNDLIGHT» Свет. Звук. Сцена работает на рынке Украины уже более 17 лет. Наша компания это команда энтузиастов и профессионалов своего дела с многолетним опытом. Мы хорошо знаем рынок, разбираемся в технических аспектах и сотрудничаем со многими производителями звукового светового и сценического оборудования. Наши клиенты и представители считают нас надежным поставщиком!

billybong.com.ua

Основна назва: billybong.com.ua
Інші назви: БиллиБонг
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: billybong.com.ua

Опис діяльності: В інтернет-магазині billybong.com.ua можна придбати бонги, трубки та гріндери. Широкий вибір та найкращі ціни на раста аксесуари. Швидка доставка по Києву та Україні.

100btc.kiev.ua

Основна назва: 100btc.kiev.ua
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: 100btc.kiev.ua
Опис діяльності: Сайт обменного пункта 100btc.kiev.ua обменивает биткоины и другие криптовалюты: Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin на наличные или Приват24.