Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Інші назви: ТАТА Агро-Мото
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: tata-agro-moto.com
Регіон роботи: Чернівці

Опис діяльності: TATA Agro-Moto является компанией которая специализируется на продаже сельскохозяйственной и мототехники, и запчастей к ним. В начале пути занимались розничной продажей мопедов в городе Харьков, в дальнейшем компания развивала свой каталог и добавляла больше позиций в ассортимент, чтобы каждый клиент нашел необходимый товар. На данный моент каталог TATA Agro-Moto постоянно развивается и включает в себя больше 8500 товаров. В комплекс услуг входит: продажа запчастей на сельхоз технику (мотоблоки, миниракторы, мототракторы); продажа запчастей на мопеды и скутеры; продажа сельхоз техники; продаша...

Epilook

Основна назва: Epilook
Сайт: epilook.com.ua
Опис діяльності: Ми позбавимо Вас від небажаного волосся надовго, безпечно та без болю Ми надаємо косметологічні послуги з використанням найновішого лазерного обладнання та методик. Консультації та проведення процедур здійснюють професійні лікарі, які присвятили себе естетичній медицині та косметології.

Жанна Федоренко

Основна назва: Жанна Федоренко
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: wow-sushi.in.ua
Регіон роботи: Черкаси

Опис діяльності: WOW Sushi - це команда професіоналів, яка готує з любов‘ю і доставляє з радістю. Суші - це не просто їжа, це частина цікавої культури країни Висхідного сонця, і ми дбаємо про те, щоб ви могли насолодитися її смаком і естетикою. Наші кухарі буквально створюють витвори мистецтва і ми прагнемо донести його до всіх наших клієнтів, враховуючи те, що у кожного свій смак і вподобання. Тому в нашому меню ви знайдете не лише класичні роли, а й суші за оригінальними та унікальними рецептами.

ТзОВ Повноділ (мережа поліклінік Веселка)

Основна назва: ТзОВ Повноділ (мережа поліклінік Веселка)
Сайт: veselka.clinic
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Мережа поліклінік "Веселка" у Львові. Основні послуги: педіатрія і сімейна медицина, вакцинація, вузькі дитячі спеціалісти (невролог, ортопед, отоларинголог, офтальмолог, стоматолог, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, імунолог, кардіолог, хірург, ендокринолог, психолог, логопед та ін.)

ТзОВ "Повноділ" (мережа поліклінік Веселка)

Основна назва: ТзОВ "Повноділ" (мережа поліклінік Веселка)
Сайт: veselka.clinic

UKRTRADER

Основна назва: UKRTRADER
Інші назви: UKRTRADER (Славський Дмитро Владиславович) https://ukrtrader.com
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація

Опис діяльності: Вони себе позиціонують як команда яка навчає трейдити, а по факту (мало факторів , я думаю люди які вчились в них зрозуміють цю фразу ). Якщо хочете витратити кошти на навчанні у них, то ідіть. ПО факту не бажаю ні кому такого навчання , ту інф що вам дадуть вся у відкритому доступі . Можете зайти в інс: криптолоджи і подивитись відгуки про їх компанію

Рirates.com.ua

Основна назва: Рirates.com.ua
Інші назви: Пираты
Сайт: pirates.com.ua

Опис діяльності: Наш сайт - это онлайн платформа с отзывами об онлайн казино в Украине. Мы предоставляем всю необходимую информацию, чтобы помочь игрокам выбрать лучшие онлайн казино для своих потребностей. На нашем сайте можно найти подробные обзоры и оценки каждого казино, а также отзывы игроков о своем опыте игры. Мы также предлагаем сравнение различных казино по бонусам, играм и другим важным факторам. Наша цель - помочь игрокам принимать информированные решения и наслаждаться безопасной и приятной игрой в онлайн казино в Украине.

ТОВ "АЛЬКОН-СЕРВІС"

Основна назва: ТОВ "АЛЬКОН-СЕРВІС"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Основной вид деятельности 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур Виды деятельности 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів 01.24 Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів 01.25 Вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників 01.29 Вирощування інших багаторічних культур 10.41 Виробництво олії та тваринних жирів 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин 46.31 Оптова торгівля фруктами й овочами 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля 47.81 Роздрібна...

Агенство мерчендайзина

Основна назва: Агенство мерчендайзина
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Medialt

Основна назва: Medialt
Сайт: medialt.clinic
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Medialt - медичний центр комплексної медицини. Наша філософія в тому, що запобігти - краще, ніж лікувати, а основний принцип - комплексний підхід та комфортна взаємодія.