Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Архітектурне бюро LPS architects

Основна назва: Архітектурне бюро LPS architects
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: lpsarchitects.com
Опис діяльності: Архітектурне бюро LPS architects має багаторічний досвід та творчий підхід до вирішення завдань будь-якого масштабу. Наша компанія спеціалізується на проектуванні та дизайні як житлових, так і комерційних об'єктів, а також здійснює повний цикл ремонту під ключ. Наш досвід та професіоналізм дозволяють нам запропонувати інноваційні рішення, що відповідають найвищим стандартам якості. LPS architects пропонує повний спектр послуг, починаючи від концептуального проектування та розробки дизайну інтер'єру та закінчуючи реалізацією будівельних робіт та проведенням ремонту. Ми спеціалізуємося на ремонті...

Колл-центр на ул Сечевых Стрельцов 92

Основна назва: Колл-центр на ул Сечевых Стрельцов 92
Інші назви: Колл центр на Сечевых Стрельцов 92
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Колл центр по работе с финансовыми рынками. Работаем на рынке более 10 лет. Основная работа на рынках СНГ. Основной офис находится в городе Днепр ул. Сечевых Стрельцов 92. Так же есть офисы в Киеве и Львове.

Rosy

Основна назва: Rosy
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: rosy.in.ua

Опис діяльності: Rosy - український бренд жіночої білизни європейської якості за доступними цінами.

академия амазон отзывы

Основна назва: академия амазон отзывы
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: amazon-academy.com.ua

Опис діяльності: Добро пожаловать в Академию Amazon: Ваш путь к успешному книжному бизнесу! В Академии Amazon мы предлагаем вам уникальную возможность освоить все нюансы книжного бизнеса на самой крупной онлайн-площадке мира. Наша миссия - обучить вас тому, как писать, рекламировать и успешно продавать ваши книги на Amazon, чтобы ваше творчество могло достичь максимальной аудитории и приносить вам удовлетворение и прибыль. Что вы получите, присоединившись к нашей академии? Экспертные знания от ведущих специалистов: Наши курсы разработаны опытными профессионалами книжного бизнеса, которые имеют богатый опыт...

Amazon academy отзывы

Основна назва: Amazon academy отзывы
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: amazon-academy.com.ua

Опис діяльності: Добро пожаловать в Amazon Academy: Ваш путь к процветанию в книжном бизнесе Amazon не просто онлайн-платформа, это мощный двигатель для авторов и издателей, предоставляющий огромные возможности для успешного продвижения книг. Однако, чтобы выиграть в этой игре, необходимо обладать определенными знаниями и умениями. Именно для этого мы создали Amazon Academy – уникальный курс, направленный на обучение эффективным стратегиям письма, рекламы и продажи книг на платформе Amazon. Наши программы основаны на передовых методиках и проверенных практиках, которые помогут вам стать успешным в книжном бизнесе...

Рекламное агентство Рокет Ниндзя

Опис діяльності: Рекламное агенство

Верхний Вал 2а

Основна назва: Верхний Вал 2а
Інші назви: Колл-центр на Верхнем Валу 2а

Опис діяльності: Арендовать офис на Подоле в Киеве можно в офисном центре по адресу улица Верхний Вал 2. Шестиэтажное здание расположено вблизи крупной транспортной развязки. Ближайшая станция метро − «Контрактова площадь». По близости памятники архитектуры, картинная галерея, торговые и развлекательные общественные учреждения.

Колл-Центр на Контрактовая 8

Основна назва: Колл-Центр на Контрактовая 8
Інші назви: Call-centr на пл. Контрактовая 8

Опис діяльності: Колл-центр по работе на иностранных рынках. Работает в основном по странам бывшего СНГ, но бывают и исключенич.

220volt

Основна назва: 220volt
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: 220volt.com.ua

Опис діяльності: Електротехнічні рішення для дому — доставка по Україні, монтаж та обслуговування.

Grand Посуда

Основна назва: Grand Посуда
Інші назви: гранд посуда
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: grandposuda.com.ua
Опис діяльності: Нещодавно замовляла у Grand Posuda - https://grandposuda.com.ua/ у них широкий асортимент товару та якісна продукція. Менеджер вас завжди проконсультує з усіх питань і допоможе з вибором і швидким оформленням замовлення. Доставка приходить у стислі терміни.