Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Anlimebli

Основна назва: Anlimebli
Сайт: anlimebli.kiev.ua
Регіон роботи: Ірпінь

Опис діяльності: Пропрацювала в компанії по виготовленню кухонь доволі довго, але нажаль так і не змогла розібратись з усіма тонкощами. Рекомендую для тих хто розуміється на меблях. Дружній колектив та професійні майстри.

екскурсійнк бюро "Веселі кукурудзки"

Основна назва: екскурсійнк бюро "Веселі кукурудзки"
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: www.veselykukurudzki.com

Опис діяльності: Подорожі з Миколаїва: Карпати, Львівщина, Закарпаття. Тури вихідного дня, відпочинок на Тилігульському лимані за доступними цінами - це все Веселі кукурудзки

ТОВ ФІРМИ ОНЕГА К

Основна назва: ТОВ ФІРМИ ОНЕГА К
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: stolica.com.ua

Опис діяльності: Діяльність шкіл підготовки водіїв транспортних засобів. Підготовка на категорії "А" та "В"

ТОВ АВТОШКОЛА МУСТАНГ

Основна назва: ТОВ АВТОШКОЛА МУСТАНГ
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: mystang.com.ua

Egis Ertle Engineering

Основна назва: Egis Ertle Engineering
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: egis-ertle.com

Опис діяльності: Egis Ertle Engineering – міжнародна компанія з проєктування промислових та інфраструктурних об'єктів.

Белтеплоресурс

Основна назва: Белтеплоресурс
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: beltr.by
Регіон роботи: Бахчисарай

Опис діяльності: Оптова торгівля труб із зшитого поліетилену та фітингів до них, сталевих панельних радіаторів, балансувальної та термостатичної арматури, газових котлів та автоматики, приладів обліку води та тепла

Поліграфічна Майстерня

Основна назва: Поліграфічна Майстерня
Інші назви: Поліграфічний друк у Києві – наш forte!
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: pmaster.com.ua
Опис діяльності: Ми – Поліграфічна Майстерня, команда спеціалістів видавничо-поліграфічної справи, яка охоче ділиться своїм 20-річним досвідом роботи з клієнтами. Кожне нове замовлення спонукає до підвищення рівня кваліфікації. Ми не втомлюємося впізнавати та вчитися новому, освоювати нинішні методи друку, розробляти сучасний дизайн, орієнтуватися на кінцеві цілі клієнтів та втілювати їх у життя. Поліграфічна Майстерня – це друкарня, прямий виробник із власним обладнанням, тому всі замовлення виконуються вчасно. Наш друк відповідає загальноприйнятим стандартам у поліграфії та задовольняє вимоги найдосвідченіших...

ProkatVsego

Основна назва: ProkatVsego
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: prokatvsego.in.ua

Опис діяльності: Оренда меблів в Києві - стільці, столи та багато іншого для різних типів заходів масових і не тільки

FESKO merchandising

Основна назва: FESKO merchandising
Інші назви: ФЕСКО мерчендайзинг
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: www.fesko.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Черкаси

Опис діяльності: Компанія «FESKO merchandising» - лідер у сфері сумісного мерчандайзингу в Україні з 2008 року. Успішно співпрацює з найбільшими виробниками та постачальниками в України та зарубіжжя, понад 16 років.

hookah cat

Основна назва: hookah cat
Інші назви: ТОВ «Hookah Cat»
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: hookahcat.com.ua
Опис діяльності: Компанія з продажу електронних сигарет pod-систем, кальянів в Україні