Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

Кабель Электро

Основна назва: Кабель Электро
Інші назви: ОдессаКабель
Сайт: 1331017.ravita.web.hosting-test.net

Опис діяльності: Продажа электрокабеля

Камрад

Основна назва: Камрад
Сайт: kamrad.ua
Опис діяльності: Камрад - шанований інтернет-магазин, який з гордістю спеціалізується на продажу металодетекторів та асортименту супутніх товарів. Завдяки сильній прихильності до забезпечення виняткової якості та продуктивності, Kamrad став надійним місцем для любителів металошукачів у всьому світі.У Kamrad ми розуміємо різноманітні потреби та вподобання наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо великий каталог, який включає металошукачі від різних відомих виробників. У нашій колекції представлено безліч перевірених брендів, таких як Garrett, MINELAB, QUEST, Fisher, XP, NOKTA Makro, AKA, MARS, NEL, Rutus, White,...

Карат ЛТД

Основна назва: Карат ЛТД
Сайт: karatltd.com.ua

Опис діяльності: «КАРАТ ЛТД» - комплектация строительных объектов кабельно-проводниковой, электротехнической продукцией и светотехническим оборудованием

Керама Маркет ТОВ

Основна назва: Керама Маркет ТОВ
Сайт: ceramamarket.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Імпортер плитки на сантехніки. Головний офіс у Львові вулиця Городоцька, 355/б, та філія у Києві.

Киевхолд

Основна назва: Киевхолд
Інші назви: Киевхолдинг, Киевхолдгруп, Киевхолдинггруп
Опис діяльності: Мошенники продавцы окон, развод на вакансии ! Не приходите на собеседования, потратите время! Будет возможность просто разбейте им окна... ) Ул. Тарасовская и ул. Стрелецкая 6/7, ул, Микитенко 11, полуподвальные офисы. Киевхолдгруп, стрелецкая 7/6 тел 0669827661.

Климат и Инновации ООО

Основна назва: Климат и Инновации ООО
Інші назви: HPC Research, Enders, Italkero, grandhall
Сайт: hpcr.com.ua
Опис діяльності: Торговля товарами для отдыха и туризма www.hpcr.com.ua, www.grandhall.com.ua, www.enders.com.ua, www.italkero.com.ua

Климат Сервис Столичные Окна

Основна назва: Климат Сервис Столичные Окна

Опис діяльності: Продажа и установка м/п окон, кондиционеров

Козырев Руслан-дыбил ебаный ......

Основна назва: Козырев Руслан-дыбил ебаный ......
Інші назви: Просто дыбил
Регіон роботи: Константинівка

Опис діяльності: Козырев Руслан - дыбил ебаный- мусорок из Константиновки - Донецкой области - чмо и взятошник

Колор Плюс

Основна назва: Колор Плюс
Інші назви: JUB-Україна
Сайт: jupol.in.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Торгівля словенськими фарбами JUB та господарськими товарами( все підряд, від цементу до котлів)))

Компания CMAX

Основна назва: Компания CMAX
Інші назви: CMAX
Сайт: zlp.com.ua
Опис діяльності: Аренда и продажа строительных люлек