UKEESS Software House

Основна назва: UKEESS Software House
Сайт: www.ukeess.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Гамнокантора UKEESS Software House та її кидалово. Хочу розказати про шарашку UKEESS Software House яка має принцип обдурити працівника. Вони обдурюють працівників з вулиці. Своїх по знайомству що прийшли вони не чіпляють. Це стосується як працівників так і кіривника - займаються розводом всі. Коли я прийшов мені почали хамити з порогу. Вони люблять заманювати людей виглядом офісу і привітністю. Набирають подвоє. Ти і знайомий якогось працівника. Знайомий вже вкурсі справ і починає тебе обріхувати. Твій код ламають щоб виглядало що ти поганий а цей другий гарний спеціаліст. Адмін має доступ до твого...

WCGroup

Основна назва: WCGroup
Інші назви: Web Consulting Group
Сайт: wcgroup.biz
Регіони роботи: Київ, Алушта, Івано-Франківск, Львів

Опис діяльності: Розвод на якоби навчанні і після цього забезпечують роботою

Wemes

Основна назва: Wemes
Інші назви: Вемес - типу рекламне агенство
Сайт: wemes.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Веб-студія, що косить під рекламне агенство

ZEOAlliance

Основна назва: ZEOAlliance
Сайт: zeoalliance.com
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Я проработал 2,5 года в этой компании. Офис классный. Я застал и переезд в новый офис. Все сделано в лучший стилях зарубежных айти компаний. Регулярные тимбилдинги и корпоративы. Все это хорошо, но все напрочь перечеркивает ФОП, который здесь нужно закрывать самому. Открывает компания буквально за пару дней и от тебя требуется только пара подписей, НО при закрытии не рассчитывай на помощь. В моем случае пришлось все штрафные санкции которые оказались у компаии оплачивать самому. Мне ответили коротко- «теперь это твои проблемы, и мы не виноваты что так работают наши госструктуры». Не очень...

Атлант Траст Трейд

Основна назва: Атлант Траст Трейд
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алчевск, Біла Церква, Бердичів, Дніпродзержинск, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Полтава, Херсон, Шостка

Опис діяльності: лізингова компанія, яка нещодавно розпочала свою діяльність, і вже показала себе не з найкращої сторони, адже працює за тією ж схемою що ТОВ "Автофінанс", ТОВ "Ваше авто", ТОВ "Євролізинг Україна", ТОВ " Еталон" та багато інших шахрайських компаній. Люди, будьте обережні! Дивіться що підписуєте! не вірте жодному слову консультанта, а уважно читайте договір! не має значення які казки розказує вам консультант, важливо тільки те, що написано в договорі який ви підписуєте! Особливу увагу звертайте на ціну яка вказана у договорі, адже консультанти часто вписують інший предмет договору, який значно...

Веб студия redstone

Основна назва: Веб студия redstone
Інші назви: Moonart
Сайт: redstone.media

Интернет портал Укрбизнес

Основна назва: Интернет портал Укрбизнес
Інші назви: Украинские интернет технологии
Сайт: www.ukrbiznes.com
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Володимир-Волинський, Луцьк, Львів, Одеса, Стрий, Харків

Опис діяльності: интернет - портал

КОЛИЧ АНДРЕЙ МИХАЙЛОВИЧ - мошенник

Основна назва: КОЛИЧ АНДРЕЙ МИХАЙЛОВИЧ - мошенник

Опис діяльності: мошенник

Крето

Основна назва: Крето
Інші назви: ТОВ Крето
Сайт: itkreto.site
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Мукачево, Одеса, Харків, Чернігів

Опис діяльності: Достаточно тёплая компания со своим подходом к сотрудникам. На удаленке еженедельные собрания и обсуждения проделанной работы. Самое интересное, как для опыта, так и по заработку, становятся командные проекты. Выплаты по зарплате стабильные, небольшая задержка присутствовала при первой оплате за отработанную стажировку. Евгению Николаевичу отдельное почтение.

Степасюк Андрій

Основна назва: Степасюк Андрій
Інші назви: Оадовласник
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Працював рабом якому не виплатили зарплатні.