ukrtechinfo

Основна назва: ukrtechinfo
Сайт: redemo.zendo.cloud
Регіон роботи: Маріуполь
Опис діяльності: Компания делает сайты для мошенников, которые занимаются маркетинговыми махинациями. Коллектив по большей части состоит из хороших специалистов, на мнение которых руководство смотри через призму "как бы кинуть" крайне не рекомендую, потому, что сначала вам понравятся, а потом сядут на голову. И в конце сделают виноватым. Платят по рыночным меркам мало. Крайне не рекомендую.

UNAS - автоматизація бізнесу

Основна назва: UNAS - автоматизація бізнесу
Інші назви: юнас, унас
Сайт: unas.if.ua
Опис діяльності: Компанія, яка спеціалізується на розробці бухгалтерського програмного забезпечення. Головний напрямок – впровадження, супровід та автоматизація бізнес-процесів.

Unique Technologies LLC

Інші назви: Юнисендер
Сайт: www.unisender.com
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алушта, Вознесенськ

unisystem (Юнисистем)

Основна назва: unisystem (Юнисистем)

United Thinkers

Основна назва: United Thinkers
Інші назви: United Thinkers LLC
Сайт: unitedthinkers.com

Опис діяльності: United Thinkers – международная компания, основанная в 2007 году, является одним из лидеров, на рынке США в сфере платежных систем и платежных шлюзов. Штаб-квартира находиться в г. Нью Йорк, штата Нью Йорк. Члены команды находятся в США и Украине. На сегодняшний день, наш продукт (http://unipaygateway.com) интегрирован, и обрабатывает платежи через большинство крупных обработчиков кредитных карточек на мировой арене – FirstData, Chase PaymentTech, Elavon, Tsys, Global, Litle и др, а также интегрирован и обрабатывает банковские платежи через крупнейшие банки США и Канады. Нашим продуктам...

UpGames

Основна назва: UpGames
Інші назви: апгеймз
Опис діяльності: Разработка приложения для игры в покер

Upscale

Основна назва: Upscale
Інші назви: АПСКЕЙЛ

Опис діяльності: Брокерская деятельность

UpSell

Основна назва: UpSell
Сайт: cs607926.vk.me

Опис діяльності: Разработка, поддержка и продвижение сайтов

Uvoteam

Основна назва: Uvoteam
Опис діяльності: Хочу розповісти про компанію Uvoteam. Не реагуйте на цю компанію адже втратите час та можливості. Я думав що це відповідальна компанія і по відгуках все було добре. Але те що відбулося має залишитись публічним. Одже в мене проводили співбесіду ці люди: Дарія Русанова, Олексій Соловій. Морочили мені голову місяць. Провели мені кілька співбесід по годині часу. Я не розумію навіщо так людину обдурювати? Щоб розтягнути час а потім не взяти? Дурдом а не компанія. Запрошують то на одну співбесіду де все всім подобається. Потім за тиждень часу друга співбесіда. Чого за тиждень? Та щоб потягнути час та...