Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

Dragon Capital

Основна назва: Dragon Capital
Інші назви: Драгон Капитал, Дрэгон Капитал

Опис діяльності: Инвестиционный банк

Drop1.top

Основна назва: Drop1.top
Сайт: drop1.top

Опис діяльності: Товарная партнерская программа, для новичков и профессионалов

Dukascopy Bank

Основна назва: DV Bank
Інші назви: ДиВи Банк
Сайт: dvbank.ua
Регіони роботи: Київ, Хмельницький

Опис діяльності: DV Bank – це молодий амбіційний банк, який було створено для того, щоб надавати клієнтам фінансові послуги та консультації найвищої якості.

DV банк

Основна назва: DV банк
Сайт: www.dvbank.ua

E-Groshi

Основна назва: E-Groshi
Інші назви: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "Є ГРОШІ КОМ"»
Сайт: e-groshi.com
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: когда я работала то только официально, без трудовой книжки точно никак , по поводу отпусков было все отлично, то есть как, вы ходите в запланированный отпуск который изначально выбрали себе в даты. если куда-то надо внепланово то конечно же за свой счет.

E-tender

Основна назва: E-tender
Сайт: e-tender.ua

Опис діяльності: гос торги

Easy Way

Основна назва: Easy Way
Інші назви: ООО Изи Вэй

Опис діяльності: Компания предоставляет IT и финансовые услуги.

Ernst & Young

Основна назва: Ernst & Young
Інші назви: Эрнст энд Янг
Сайт: www.ey.com

Опис діяльності: Аудит, консалтинг и тд...

eversurecash.evenweb.com

Основна назва: eversurecash.evenweb.com

Опис діяльності: Вам нужен срочный кредит? Вот ваш шанс получить кредит у нашей компании с процентной ставкой 2%. Наши кредиты обеспечены и гарантированы. Свяжитесь с нами сегодня с требуемой суммой. Emai [email protected]) +1677689004