Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Тріумф МЄДіА ГРУП

Основна назва: Тріумф МЄДіА ГРУП

Романтік Тревел

Основна назва: Романтік Тревел
Інші назви: Романтік Тревел Гарячі тури
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: www.romantictravel.com.ua

Опис діяльності: Романтік Тревел гарячі тури в Єгипет тури Туреччина Тури до Тайланду тури Домінікана тури Греція забронювати тури з різних країн

А1 Security Group

Основна назва: А1 Security Group
Інші назви: ТОВ "А1 ОХОРОНА", ТОВ "А1 СЕКЬЮРІТІ", ТОВ "А1 ОХОРОНА", усц варыанти з приставкою "А1", ТОВ "БЕЗПЕКА К9", ТОВ "Народна охорона"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: a1-security.com

Опис діяльності: Надають різного роду охоронні послуги. від фізичної охорони об'єктів, пультової охорони і т.п

Фаворит АМ

Основна назва: Фаворит АМ
Інші назви: Сталь Сервіс Центр, Marlin
Сайт: marlincnc.com.ua
Опис діяльності: Виготовлення машин плазмової різки, виготовлення металевих конструкцій

kit.pl.ua

Основна назва: kit.pl.ua
Інші назви: КІТ, Комп'ютерні та інформаційні технології
Сайт: kit.pl.ua
Регіон роботи: Полтава

Опис діяльності: Впровадження та супровід облікових систем для бухгалтерії, торгівлі, складу, виробництва, надання послуг

Sender - інтернет-магазин

Основна назва: Sender - інтернет-магазин
Інші назви: Сендер - інтернет-магазин
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: sender.com.ua

Опис діяльності: Ласкаво просимо в світ "Sender" - вашого провідника у сфері текстильних виробів, білизни та ароматів. Наш інтернет-магазин пропонує унікальний вибір текстилю, включаючи зимові ковдри, легкі літні покривала, всесезонні рішення бренду ODA, термобілизну та парфуми, які стануть виразом вашого стилю. Дозвольте нам поділитися, чому "Sender" - це ваш вибір для комфорту та елегантності в будь-який сезон. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт відчував унікальність та задоволення від своїх покупок Ми є офіційним реселлером визнаного бренду текстилю ODA, що гарантує нашим клієнтам найвищу якість і стиль у кожному...

Склодизайн

Крамниця вишитого одягу

Основна назва: Крамниця вишитого одягу
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: kram.kr.ua
Опис діяльності: Роботавець крамниці вишиваного одягу – це творча та відповідальна посада, яка вимагає не лише вміння ефективно обслуговувати покупців, а й велику любов до вишиванки та національної традиції. Професійний підхід до цієї роботи не тільки сприяє успішному функціонуванню магазину, але й додає своєрідності та особливого колориту взаємодії з клієнтами. Однією з ключових характеристик успішного роботавця крамниці вишитого одягу є глибоке розуміння історії, технік та символіки української вишиванки. Знання різних регіональних стилів і вміння відрізняти їх дозволяють надати кваліфіковану консультацію покупцям...

Основна назва: https://zipauto.com.ua/ua/
Інші назви: Zip Auto
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: zipauto.com.ua
Опис діяльності: Для того, щоб автомобіль прослужив довгі роки і ніколи не підвів у дорозі, важливо своєчасно проводити технічний огляд та виконувати необхідні ремонтні роботи. Особливо це стосується транспортних засобів, які зазнають більш інтенсивної експлуатації. Наприклад, пасажирські мікроавтобуси чи вантажні авто. Чим більше пробіг машини, тим більша ймовірність того, що потрібний ремонт або часткова заміна деталей авто. Краще купувати оригінальні автозапчастини в інтернет-магазині, особливо це стосується мінівенів та мікроавтобусів. Заводські деталі більш якісні та ідеально підходять для заміни зношених частин...