Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Surrogacy Ukraine

Основна назва: Surrogacy Ukraine
Інші назви: Агентство сурогатного материнства Surrogacy, Суррогасі Україна
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: surrogacy.net.ua

Опис діяльності: Агентство сурогатного материнства, офіс якого знаходиться в Києві. Фактично, це спеціалізований сурогатний центр, який є філіалом клініки репродуктивної медицини, що функціонує в Ізраїлі.

PROCRM

Основна назва: PROCRM
Інші назви: Інтегратор PROCRM, PROCRM ACADEMY
Сайт: procrm.ua
Регіони роботи: Київ, Черкаси

Опис діяльності: Компанія PROCRM - це команда професіоналів, яка об'єднує в собі весь цикл послуг для систематизації бізнесу та зацікавлена у максимальному результаті для своїх клієнтів, куди входить малий, середній та великий бізнес. Послуги: - Впровадження CRM та ERP систем - Автоматизація бізнес-процесів - Комплексна систематизація бізнесу: систематизація продажів та HR-процесів - Впровадження BI-аналітики - Впровадження онлайн-офісу - Консультація та технічний супровід - Розробка сайтів - Навчання: тренінги, вебінари, курси для компаній та їх співробітників. І це далеко не весь спектр діяльності компанії. ...

Інтернет-магазин автозапчастин ZAPASKA24

Основна назва: Інтернет-магазин автозапчастин ZAPASKA24
Інші назви: ФОП Грицак О.П
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: zapaska24.kyiv.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин автозапчастин Запаска24 займається продажем автомобільних запчастин для іномарок, моторних мастил, автохімії та навісних елементів кузова автомобіля.

Обернихин Олег Анатольевич мануальный терапевт

Основна назва: QG Новини
Інші назви: Новини України
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Сайт: www.qg.com.ua

Опис діяльності: Новини України та всього світу, політика, спорт, війна.

Основна назва: https://tea-sky.com.ua/
Інші назви: TeaSky
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: tea-sky.com.ua
Опис діяльності: TeaSky – це інтернет-магазин, спеціалізований на продажі чаю, кави, какао та корисних солодощів. Ми пропонуємо широкий асортимент вишуканих сортів чаю різних смаків, країн виробників та кави з усього світу. Компанія заснована з метою забезпечити клієнтам можливість насолоджуватися якісними напоями вдома, або зробити цікавий та красивий подарунок своїм близьким за будь-який бюджет. Ми акцентуємо свою увагу на забезпечення зручності у процесі замовлення, швидкій доставці та високому рівні обслуговування клієнтів, щоб зробити покупки максимально приємними та безпроблемними для своїх клієнтів. ...

Основна назва: https://ladybook.org/
Інші назви: Ladybook
Сфера діяльності: Торгівля: Книги, CD, DVD, журнали, газеты
Сайт: ladybook.org
Опис діяльності: LadyBook.org - ваш личный "маяк" в мире литературы, помогающий выбрать лучшие романы для женщин от русских и зарубежных авторов. Простая навигация по сайту обеспечивает быстрый доступ к книгам на русском языке. Сайт предлагает широкий выбор популярных и интересных книг для девушек и женщин, включая бестселлеры и литературу для подростков. Разделы по поэзии и литературным новинкам также доступны. Читайте онлайн или скачивайте книги бесплатно, наслаждаясь чтением в любом месте. Коллекция регулярно обновляется, чтобы удовлетворить разнообразные вкусы читателей.

Основна назва: https://vitalmebli.com.ua/
Інші назви: Vitalmebli
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: vitalmebli.com.ua
Опис діяльності: Меблевий інтернет-магазин VitalMebli у Києві: недорогі та якісні меблі з доставкою по Україні Меблі – можливо, перше, з чим асоціюється побутовий комфорт. Навіть самий лаконічний інтер'єр стає набагато привабливішим, якщо його «начинку» складуть функціональні меблеві атрибути, які відповідають цільовому призначенню кімнати. Меблі в інтернет-магазині VitalMebli можна охарактеризувати так: стильний дизайн, гідна якість матеріалів, безпека та лояльна ціна. Щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитись із каталогом нашого магазину. Сподіваємось, що багатий асортимент меблів від виробника зацікавить...

МОЛОДО

Основна назва: МОЛОДО
Інші назви: ТОВ “МОЛОДО”
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: molodo.com.ua

Опис діяльності: MOLODO представляє новітній підхід у сфері доставки питної води, відзначаючись своєю непохитною відданістю якості та клієнтському сервісу. Наша діяльність розповсюджується на Київ та його сателітні міста, Львів з прилеглими районами, Луцьк та його околиці, Івано-Франківськ із областю, а також Ужгород та Закарпатську область, де ми забезпечуємо надійну доставку високоякісної води.

ГРІНН+

Основна назва: ГРІНН+
Сайт: www.grinnplus.com.ua
Опис діяльності: дистриб'ютор медичного обладнання