Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

LW.com.ua

Основна назва: LW.com.ua
Інші назви: Інтернет-магазин оригінального взуття Lowa
Сайт: lw.com.ua

Опис діяльності: Реалізуємо оригінальне тактичне та спортивне взуття бренду Lowa

Атмосфера Буд

Основна назва: Атмосфера Буд
Інші назви: Atmosfera Stroy
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: atmosfera-stroy.com.ua
Опис діяльності: ATMOSFERA STROY -це компанія будівельних послуг зі спеціалізації зварювальних робіт. Ми будуємо та комплексно ремонтуємо балкони під ключ. Проектуємо та монтуємо навіси будь-якого призначення – навіс для дому, для авто, для альтанки. Ми розробляємо та монтуємо сходи та ворота, сумісні з будь-яким парканом – відкатні, «розпашні» або у ваш гараж.

Candy-Beach

Основна назва: Candy-Beach
Інші назви: Інтернет магазин інтимних товарів
Сайт: candy-beach.com.ua
Опис діяльності: Магазин Candy Beach - це простір, де розкриваються усі ваші фантазії. Наш асортимент вражає різноманітністю іграшок, білизни та аксесуарів найвищої якості. Гарантована якість продукції підкреслює наше прагнення бездоганності. Ми надаємо унікальні можливості для насолоди та даруємо незабутні моменти. У Candy Beach ви знайдете не тільки інтимні товари, а й довіру – ми цінуємо кожного клієнта, забезпечуючи конфіденційність та анонімність покупок. Тут зібрані найкращі світові бренди, щоб задовольнити найвишуканіші смаки. Перетворіть свої фантазії на реальність з Candy Beach, де гарантована якість стає...

ТОВ БМФ ЕТАЛОН-БУД

Основна назва: ДоброДар
Інші назви: Интернет-магазин Dobrodar.ua
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Сайт: dobrodar.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин Добродар предлагает широкий ассортимент семян овощей на любой вкус. В каталоге представлены семена традиционных сортов, а также редких и экзотических вариантов. Все семена проходят тщательную проверку качества и имеют высокую всхожесть. Компания предлагает удобные условия доставки и оплаты, а также гарантию качества на весь посадочный материал.

LEDplanet.com.ua

Основна назва: LEDplanet.com.ua
Інші назви: Інтернет-магазин світлодіодного освітлення LEDplanet.com.ua
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: ledplanet.com.ua

Опис діяльності: Інтернет магазин спеціалізується на продажу сучасних освітлювальних приладів на основі LED. Широкий асортимент продукції. Завжди актуальна наявність на складі. Швидка доставка по Україні. Звертайтеся !!!

New Baby

Основна назва: New Baby
Інші назви: Інтернет-магазин дитячих товарів
Сайт: new-baby.com.ua
Опис діяльності: Ми раді вітати Вас на нашому сайті інтернет-магазину дитячих товарів New-Baby! Інтернет-магазин New Baby вже давно і плідно працює на ринку товарів для дітей на Закарпатті та Україні. Ми постійно розвиваємося, щоб радувати покупців кращим сервісом і різноманіттям дитячої продукції. Наша головна мета – це зручність, якість і надійність для наших клієнтів, саме це і стало головною причиною створення інтернет-магазину. Компанія New Baby більш як 10 років свою діяльність на ринку дитячих товарів, а з розвитком комунікацій, ми стали доступні онлайн. Наш багаторічний досвід та бажання догодити...

Тріумф МЄДіА ГРУП

Основна назва: Тріумф МЄДіА ГРУП
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Романтік Тревел

Основна назва: Романтік Тревел
Інші назви: Романтік Тревел Гарячі тури
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: www.romantictravel.com.ua

Опис діяльності: Романтік Тревел гарячі тури в Єгипет тури Туреччина Тури до Тайланду тури Домінікана тури Греція забронювати тури з різних країн

А1 Security Group

Основна назва: А1 Security Group
Інші назви: ТОВ "А1 ОХОРОНА", ТОВ "А1 СЕКЬЮРІТІ", ТОВ "А1 ОХОРОНА", усц варыанти з приставкою "А1", ТОВ "БЕЗПЕКА К9", ТОВ "Народна охорона"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: a1-security.com

Опис діяльності: Надають різного роду охоронні послуги. від фізичної охорони об'єктів, пультової охорони і т.п