Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

тов тд фудсервіс

Основна назва: тов тд фудсервіс
Сайт: foodservice.ck.ua
Опис діяльності: ТОВ «ТД ФУДСЕРВІС» – офіційний дистриб’ютор торгових марок: «Наша Ряба», «Апетитна», «Бащинський», «Легко», «Ситні», «Skott Smeat», «Ukrainian Chicken», «HoReCa» і тд.

climatisbj

Основна назва: climatisbj
Інші назви: Кліматіс
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: climatis.com.ua
Опис діяльності: компанія надає послуги з продажу та встановлення систем кондиціювання, опалення та вентиляції

БК Тріумф

Основна назва: БК Тріумф
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше

Сервісний центр Умільці

Основна назва: Сервісний центр Умільці
Інші назви: Умільці
Сайт: ymilci.com
Опис діяльності: Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років у галузі відновлення електронного обладнання, комп’ютерної техніки та побутових приладів. За ці роки багато клієнтів стали постійними, вони рекомендують наших спеціалістів рідним, друзям, колегам. Ми поїдемо до вас, або запросимо вас до сервісного центру і виконаємо ремонт техніки швидко, якісно, з гарантією.

ГО Українська Монолітність

Основна назва: ГО Українська Монолітність
Інші назви: ГО "УМ"
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: www.facebook.com
Регіон роботи: Чернігів

Опис діяльності: Активізація, підтримка та розвиток молоді Чернігівщини.

Часовщік

Основна назва: Часовщік
Сфера діяльності: Торгівля: Ювелірні вироби
Сайт: chasovshik.ua
Опис діяльності: «Часовщик» - це мультибрендовий магазин і годинниковий сервіс з ремонту сучасних оригінальних швейцарських годинників класу LUXURY. Все, що пов'язано зі швейцарськими годинниками - це «Часовщик». Годинникова справа - це те, чим ми живемо. Наша компанія займається продажем годинників, купівлею, ремонтом, реставрацією, передпродажною підготовкою, обміном та іншими завданнями різної складності. Ми цінуємо кожного клієнта – з 2008 року понад 25% відвідувачів стали нашими постійними клієнтами.

Адванс Фінанс Альянс (АФА) мошенники у_р_о_д_ы (МУ)

Основна назва: Адванс Фінанс Альянс (АФА) мошенники у_р_о_д_ы (МУ)
Інші назви: Юрий Прус Мошенник (ЮПМ)
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Сайт: www.afa.ua

Вулкан Рояль в Казахстане

Основна назва: Вулкан Рояль в Казахстане
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: mrcasinohub.com

Опис діяльності: Добрый день! Для получения информации о казино Вулкан Рояль в Казахстане я рекомендую посетить https://mrcasinohub.com/vulkan-royal Этот сайт содержит всесторонние обзоры, включая описание игровых автоматов и других особенностей казино. Мне особенно понравилось, как подробно описан каждый аспект, что помогло мне лучше понять, чего ожидать от посещения.

Advance Finance Alliance (AFA) инвестиционный Moshennicheskiy...

Основна назва: Advance Finance Alliance (AFA) инвестиционный Moshennicheskiy Family-Office (MFO). Юра ПРУС МОШЕННИК (ЮПМ)
Інші назви: Ипотечные мошенники advance finance alliance отзывы.
Сайт: www.afa.ua

Опис діяльності: Ипотечные мошенники. Косят под инвестиционную компанию. [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], +380665991977, +380503259191, +380503291991, +380500265555, +380502007872, +380503259191, 80992338820

новости Украины

Основна назва: новости Украины
Сайт: dnepropetrovsknews.com

Опис діяльності: дравствуйте! Я также всегда ищу достоверные источники новостей Украины и могу посоветовать вам сайт DnepropetrovskNews. Этот сайт предлагает широкий спектр новостей со всей страны. Особенно ценю их за оперативность и объективность в освещении событий. Всегда актуально и информативно.