Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: https://vitalmebli.com.ua/
Другие названия: Vitalmebli
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: vitalmebli.com.ua
Описание деятельности: Меблевий інтернет-магазин VitalMebli у Києві: недорогі та якісні меблі з доставкою по Україні Меблі – можливо, перше, з чим асоціюється побутовий комфорт. Навіть самий лаконічний інтер'єр стає набагато привабливішим, якщо його «начинку» складуть функціональні меблеві атрибути, які відповідають цільовому призначенню кімнати. Меблі в інтернет-магазині VitalMebli можна охарактеризувати так: стильний дизайн, гідна якість матеріалів, безпека та лояльна ціна. Щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитись із каталогом нашого магазину. Сподіваємось, що багатий асортимент меблів від виробника зацікавить...

МОЛОДО

Основное название: МОЛОДО
Другие названия: ТОВ “МОЛОДО”
Сайт: molodo.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: MOLODO представляє новітній підхід у сфері доставки питної води, відзначаючись своєю непохитною відданістю якості та клієнтському сервісу. Наша діяльність розповсюджується на Київ та його сателітні міста, Львів з прилеглими районами, Луцьк та його околиці, Івано-Франківськ із областю, а також Ужгород та Закарпатську область, де ми забезпечуємо надійну доставку високоякісної води.

ГРІНН+

Основное название: ГРІНН+
Сайт: www.grinnplus.com.ua
Описание деятельности: дистриб'ютор медичного обладнання

SKY-SERVICE

Другие названия: Медичні довідки онлайн
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: medspravky.org.ua
Регионы работы: Винница, Сумы

Описание деятельности: Сервіс пропонує медичні довідки онлайн. Оформлення згідно законів МОЗ Українию Швидка доставка за день

Мій стоматолог

Основное название: Мій стоматолог
Сайт: miydantist.com
Описание деятельности: Ищете, где можно получить качественную, надежная и доступную стоматологическую помощь? Современная стоматология в Киеве - квалифицированные медики, инновационные технологии, полный спектр профессиональных стоматологических услуг и индивидуальный подход к каждому пациенту. Чтобы поддерживать длительное здоровье полости рта, современная медицина рекомендует посещать врач стоматолог Киев каждые полгода. Это идеальные условия, при которых врач Мой стоматолог может контролировать патологические изменения в полости рта пациента. Регулярные осмотры у специалиста помогают выявить кариес и десен на ранних...

promokodibiz

Основное название: promokodibiz
Сайт: promokodi.biz
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Агрегатор купонів та промокодів

МРТ і КТ

Основное название: МРТ і КТ
Другие названия: МРТ і КТ багатопрофільний медичний центр
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: mrt-ct.com.ua
Описание деятельности: МРТ КТ Хмельницький і МРТ Медичні центри Ультрадіагностика Це потужний МРТ і КТ багатопрофільний медичний центр у місті Хмельницькому і Хмельницький області що застосовує передові методи діагностики європейської і світової медицини та проводить практично весь спектр можливих досліджень та співпрацює з закордоними клініками.

Btrend

Основное название: Btrend
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: btrend.com.ua
Регион работы: Луцк