Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Anilini
Другие названия: Аніліні
Сайт: anilini.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Якщо ви шукаєте подарунок, де важливий індивідуальний підхід, то ми маємо гарні новини - саме ми зможемо підібрати склад та дизайн, відповідно до вашого бюджету та побажань. Наприклад, у вашої дівчини день народження, бюджет на подарунок складає - 400 грн. Просто зателефонуйте нам або напишіть в чат, і ми зробимо неможливе - підберемо для вас крутий набір, який буде виглядати на всі 1000 грн.

Теплиці Україна

Основное название: Теплиці Україна
Другие названия: Teplici.com.ua
Сфера деятельности: Производство/поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт: teplici.com.ua
Описание деятельности: Компанія «Teplici.com.ua» виготовляє висококласні теплиці з 1993 року. Усі теплиці спроектовані в інженерному центрі компанії та виготовлені на власному виробництві із якісного оцинкованого металу. Всі представлені моделі проходили заводські випробування на міцність, і мають гарантовані показники снігового навантаження, які вказані в інструкції. Прекрасну якість теплиць можуть підтвердити десятки тисяч задоволених власників по всій Україні, а також численні нагороди компанії на профільних виставках.

Е гроши ком

Основное название: Е гроши ком
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: e-groshi.com
Описание деятельности: Однозначно рекомендую! у меня всегда было ощущение, что компания действительно заботится о сотрудниках. Оплата труда вовремя.

Е гроши ком

Другие названия: Hot Car
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: swipe.ua
Регион работы: Львов

Описание деятельности: "Свайп - це українська мережа магазинів і сервісних центрів техніки Apple. Ми продаємо нову, вживану та Open Box техніку й аксесуари до всіх доступних пристроїв Apple.

експерт онлайн

Основное название: експерт онлайн
Другие названия: тов експерт мобайл, експерт
Сфера деятельности: Производство/поставка: Электроника, бытовая техника
Сайт: expertonline.com.ua
Регион работы: Белая Церковь

Описание деятельности: Експерт — це інтернет-магазин техніки за доступними цінами ⚡️ смартфони, планшети, ноутбуки, комп'ютери, телевізори та інше ⚡️

PlayHub

Основное название: PlayHub
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: playhub.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: В последние годы рынок видеоигр значительно расширился, и в этой сфере выделяется PlayHub, ведущий интернет-магазин по продаже игровых консолей. PlayHub предлагает широкий ассортимент консолей от ведущих мировых производителей, включая последние модели PlayStation, Xbox и Nintendo Switch. Кроме того, магазин предоставляет эксклюзивные акции и скидки для своих клиентов, а также быструю и надежную доставку по всему миру.

Формула книжкового бізнесу відгуки

Основное название: Формула книжкового бізнесу відгуки
Сайт: www.instagram.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Курс "Формула книжного бізнесу" - це унікальна освітня програма, метою якої є навчання людей мистецтву написання та публікації книг на платформі Amazon. Цей курс розкриває перед учасниками світ можливостей, пов'язаних із створенням та поширенням власних творінь. Курс надає експертну освіту та надає доступ до перевірених методик і стратегій успіху, розроблених професіональними авторами та експертами з багатим досвідом у написанні та просуванні книг на Amazon. Учасники можуть послідовно і систематично освоїти всі етапи створення книги, починаючи від ідеї та написання тексту, і закінчуючи її...

Формула книжного бизнеса отзывы

Основное название: Формула книжного бизнеса отзывы
Сайт: amazon-academy.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Курс "Формула книжного бизнеса" представляет собой уникальную образовательную программу, целью которой является обучение людей искусству написания и публикации книг на платформе Amazon. Этот курс призван раскрывать перед участниками мир возможностей, связанных с созданием и распространением собственных произведений. Курс предоставляет экспертное обучение, предоставляя доступ к проверенным методикам и стратегиям успеха, разработанным профессиональными авторами и экспертами с богатым опытом в написании и продвижении книг на Amazon. Участники могут последовательно и систематически освоить все этапы...

Микола Матушевський відгуки

Основное название: Микола Матушевський відгуки
Сайт: www.instagram.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Микола Матушевський - це особлива людина, яка обдарована неймовірними якостями та навичками. Він не лише є видатним фахівцем у галузі написання та просування книг на Amazon, але і доброю людиною, завжди готовою прийти на допомогу. Серце Миколая наповнене добротою та співчуттям. Він готовий підтримати та допомогти кожному, хто звертається до нього із запитаннями або проханнями. Його чутливість і розуміння роблять його чудовим другом та наставником для багатьох. Проте не лише його доброта та співчуття роблять його такою видатною людиною. Миколай Матушевський - це також відмінний фахівець у своєму...