Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Виробничо-будівельна компанія Мастєровий

Основна назва: Виробничо-будівельна компанія Мастєровий
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: masterovoy.com.ua
Опис діяльності: Виробничо-будівельна компанія Мастєровий заснована 2004 року. Будуємо малоповерхові дерев'яні будинки, дачі, турбази, офіси, мансардні поверхи, різноманітні прибудови за каркасною та СІП панельною технологіями (дерев'яний каркас) по всій території України.

Favorit sport

Основна назва: Favorit sport
Інші назви: Фаворит спорт
Сайт: favorits-sport.com.ua

Опис діяльності: Favorit Sport — відомий український букмекер, який успішно працює з 1999 року. Компанія спеціалізується на ставках на спортивні події, а також пропонує розваги в онлайн-казино та різноманітні слоти. Для нових користувачів передбачено привабливі бонуси: до 15 000 грн та 300 безкоштовних обертань після внесення першого депозиту. Поповнення рахунку здійснюється без комісії за допомогою Visa, MasterCard, Приват24 та інших платіжних систем. Виведення виграшів зазвичай займає до п'яти днів.

Total School

Основна назва: Total School
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: totalschool.com.ua
Опис діяльності: Всем привет! Мы рады представить вам наши инновационные курсы английского языка, которые откроют перед вами множество новых возможностей и перспектив. Почему именно мы? 1. Профессиональные преподаватели: Наши курсы проводятся только квалифицированными преподавателями, которые имеют обширный опыт работы с разными уровнями студентов. Они обеспечат вам индивидуальный подход и помогут преодолеть любые языковые барьеры. 2. Гибкий график обучения: Мы понимаем, что ваше время ценно. Поэтому мы предлагаем гибкий график занятий, который позволяет вам выбрать удобное время и день недели для занятий....

Інтернет-магазин систем відеоспостереження NADZOR

Основна назва: Інтернет-магазин систем відеоспостереження NADZOR
Інші назви: системи відеоспостереження, NADZOR, НАДЗОР, охоронні системи
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: nadzor.ua
Опис діяльності: Магазин систем відеоспостереження Nadzor пропонує надійні та вигідні умови співпраці. Ми продаємо високотехнологічні системи відеоспостереження у Києві - від бюджетних варіантів до професійного обладнання. Наша команда з відповідальністю підходить до продажу систем безпеки. Ми спеціалізуємося на відеоспостереженні та контролі доступу. Весь наш асортимент перевірений кваліфікованими фахівцями і відповідає навіть найвибагливішим клієнтам.

ОІБ (Охорона І Безпека)

Основна назва: ОІБ (Охорона І Безпека)
Інші назви: Група компаній "Охорона і безпека"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: oib.com.ua

Опис діяльності: ОІБ - це група компаній «Охорона і Безпека», що є однією з найбільших недержавних охоронних структур в Україні. Компанію було засновано в 1999 році. Забезпечуємо надійну пультову охорону та маємо найбільший єдиний пульт, що зосереджений в одному місці і підтримує моніторинг понад 60 000 об’єктів. Маємо великий спеціалізований власний автопарк мобільного реагування в режимі 24/7, це означає, що ми завжди поруч та готові допомагати. Працюємо в Києві та Харкові.

Меркурій Вест

Dudebet

Основна назва: Dudebet
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: dudebet1.com

Опис діяльності: Вітаємо вас у захопливому світі азартних розваг, де кожен гравець має можливість відчути справжню емоцію перемоги! Dude Bet - це інноваційна платформа, яка пропонує свіжий погляд на букмекерські послуги. Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень комфорту та безпеки для кожного нашого клієнта. Наша команда вкладає всю свою енергію та творчість в створення інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який дозволить вам насолоджуватися грою без будь-яких обмежень. Ми стежимо за кожним вашим кроком, гарантуючи абсолютну прозорість та безпеку. У світі азартних розваг Dude Bet виділяється своїми вигідними...

Leman

Основна назва: Leman
Інші назви: Леман, Шоурум Леман, Шоурум Leman
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: www.leman.in.ua
Опис діяльності: Ми – український бренд одягу, сумок та аксесуарів Leman.

Юридична компанія Науменко та партнери

Основна назва: Юридична компанія Науменко та партнери
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації

Опис діяльності: Дуже все відмінно.

Паріматч

Основна назва: Паріматч
Інші назви: Pari Match, Parimatch
Сайт: stawki.bet

Опис діяльності: В сучасному світі ставок і азартних ігор важливо обрати платформу, яка забезпечує надійність і різноманітність. Одним із таких сайтів є Паріматч. Це місце, де кожен знайде щось цікаве для себе – від ставок на спорт до захоплюючих казино-ігор. Паріматч відомий своєю різноманітністю та високою якістю послуг. Одна з головних переваг Паріматч – це широкий вибір ставок на спорт. Від класичних видів спорту, таких як футбол, баскетбол і теніс, до більш нішевих і захоплюючих кіберспортивних подій. Тут користувачі можуть знайти детальні прогнози та аналітику, що допомагає робити обґрунтовані ставки. Зручний...