Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Buy House

Основна назва: Buy House
Сфера діяльності: Торгівля: Нерухомість: продаж та оренда
Сайт: buyhouse.com.ua
Опис діяльності: Продаж оренда оцінка, будинку, квартири , земельної ділянки, приміщення в Тячеві, подобова оренда житла в Карпатах. Якщо ви шукаєте житло в екологічно чистій місцевості з розвиненою інфраструктурою - ласкаво просимо на наш сайт, у нас є все! Ми зможемо для вас підібрати та запропонувати величезну кількість пропозицій.

Галич Виталий Викторович

Основна назва: Go global
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: bulletin-board.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Наша школа предоставляет реальную возможность пройти достаточно быстрое обучение языку. Точные сроки – сколько нужно будет заниматься именно вам – зависят от исходного уровня знаний и цели, для которой нужен английский язык. Чтобы вы могли оценить уровень обучения, мы предлагаем бесплатное вводное занятие, которое длится от 30 до 90 минут. За это время преподаватель определит уровень ваших знаний, и вы согласуете приемлемую учебную программу. В дальнейшем занятия длятся 2 академических часа. С учетом вашего свободного времени, мы можем предложить полный курс, интенсивные и индивидуальные программы...

ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп"

Основна назва: ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп"
Сайт: steklinegroup.com.ua

Опис діяльності: Підприємство ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп" вже давно на ринку формування й оброблення листового скла. Наша команда - це люди ввіданні своїй справі, адже склад працівників майже не змінювався впродовж 15 років. Ми відповідальні та вдячні кожному клієнту за довіру! ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп" це: - Індивідуальний підхід - Короткі сроки виробництва - Автоматизоване виробництво - Високотехнологічне обладнання - Якісний матеріал та надійні постачальники - Команда кваліфікованих співробітників - Великий вибір форм та скла Щоб почати співпрацю з нами достатньо: - Залишити заявку на сайті...

Омельченко М.А., ФОП

Основна назва: Омельченко М.А., ФОП
Інші назви: ФОП Омельченко М.А.
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: flagma.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Грузоперевозки по городу и Украине. Квартирный переезд, бытовая техника, строительные материалы. Есть грузчики. Наличный и безналичный расчет.

Турбо

Основна назва: Турбо
Інші назви: Доставка продуктов
Сайт: turbo.ua

Опис діяльності: Если нужна доставка продуктов левый берег, вот ссылка, куда можно обратиться, если что. Это отличный вариант, для того, чтоб приобрести свежие продукты с доставкой до квартиры, сэкономить себе массу времени, которое вы например можете провести с семьей или за занятием, которое вам нравится. Рекомендую обратить внимание обязательно.

Фоп Гончар

Основна назва: Фоп Гончар
Інші назви: Фоп Гончар Н. И.
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Регіон роботи: Чернігів