Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Список работодателей Всего: 18779

Fishing Club

Основное название: Fishing Club
Другие названия: Фишинг Клаб, Fishingclub, Фишингклаб, Товары для рыбалки, все для рыбалки
Сфера деятельности: Торговля: Спорттовары
Сайт: fishingclub.in.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Магазин японских товаров для рыбалки Fishing Club. ☎️: +38 (096) 577-88-77. Свой склад с более 10 000 товаров, 90+ японских брендов. Доставка по всей Украине.

Теплокерамік

Основное название: Теплокерамік
Другие названия: Санвей
Сайт: teploceramic.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Отдел ВЭД кидают жестко. На собеседовании обещают одно- на деле совсем другое. 3/4 клиентов начальника отдела - наработанные клиенты подчиненных. Отношение к сотрудникам: отжал клиента- следующий. Тандем Олег-Юра отработали схему на отлично. Простых сотрудников считают нищебродами-лохами. Любят унижать, компенсируя свое биполярное расстройство.

Teploceramic

Другие названия: Кафе-ресторан Nikki
Сфера деятельности: Услуги: Общепит: кафе, рестораны, fast-food
Сайт: www.nikki.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: У кафе Nikki ви можете замовити банкет, щоб разом із друзями відсвяткувати день народження, річницю весілля, захист дисертації та інші важливі події. Також у нас проводять поминальні обіди, корпоративи, семінари та дитячі свята. Щодня вам тут запропонують смачний повноцінний обід, легкий дієтичний перекус чи кава з оригінальним десертом. Влітку – прохолодні безалкогольні коктейлі з льодом, а взимку – зігрівають трав’яні чаї.

Na-Na

Основное название: Na-Na
Другие названия: Магазин іграшок Na-Na
Сайт: www.nana.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Всі іграшки від ТМ «Na-Na» зроблені з екологічно чистих матеріалів, і не принесе шкоди для здоров'я вашої дитини. Кожен раз товари від ТМ «Na-Na» проходять всілякі санітарні та гігієнічні перевірки. В інтернет магазині ТМ «Na-Na» представлено асортимент призначений для дітей будь-якого віку: музичні іграшки, сортери, м'які іграшки, 3D пазли, конструктори, футбольні, баскетбольні, боксерські набори, набори для гольфу, фрісбі, дартс, шпигунські набори, ігрові фігурки, букагани, настільні ігри, роботи, машинки, ляльки та багато іншого. 26 магазинів по всій Україні (Київ, Львів, Харків, Кривий Ріг,...

Lora

Основное название: Lora
Другие названия: Магазин посуду Lora
Сайт: www.lora.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Мережа магазинів посуду Lora пропонує широкий вибір посуду для дому, ресторанів, дитячого та подарункового посуду. У нашому магазині ви можете купити посуд з різноманітних матеріалів на всі випадки життя: для приготування їжі і сервірування столу, посуд для туризму, кухонне приладдя. У магазині Lora ви можете купити кухонний посуд: сковорідки з антипригарним і керамічним покриттям, форми для випічки, чайники. У нас ви можете купити келихи для вина, шампанського, бренді, пива та інших напоїв. Вони виготовлені з богемського або італійського скла. 26 магазинів по всій Україні (Київ, Львів, Харків,...

D.c.g охранное агенство

Основное название: D.c.g охранное агенство
Другие названия: Тов ДАНКОЛ Код ЕГРПОУ 38079920
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Сайт: dcg.net.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: D.С.G. – була заснована колишніми співробітниками спеціальних підрозділів в 2012 році для охорони об’єктів різного рівня складності, а також фізичних осіб. Наша охоронна компанія пропонує тільки якісні послуги комплексної безпеки з фізичної охорони, пожежної безпеки, встановленню систем відеонагляду та систем контролю доступу. Надаємо широкий спектр високоякісних охоронних послуг по всій території України.

JLZ-MARKET

Основное название: JLZ-MARKET
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: jlz-market.com.ua
Описание деятельности: Компанія JLZ - маркет об'єднала в собі все найкраще, що є в сонцезахисної і текстильної галузі України. Нові та сучасні колекції тканин, максимально широкий асортимент систем як в функціональних, так і в колірних рішеннях, а також автоматизація карнизів, рулонних штор, плісе і класичних штор зробить Ваш інтер'єр впізнаваним і неповторним, а ведення Вашого об'єкту і замовлення максимально комфортним. Компанія заснована 8 років тому трьома партнерами з великим досвідом виробництва спочатку горизонтальних та вертикальних жалюзи, потім тканевих ролет і далі додаючи такі дорогі та технологічні продукти ,...

Сеть металлобаз КРАФТ

Основное название: Сеть металлобаз КРАФТ
Другие названия: ООО КРАФТ, КРАФТ
Сайт: kraftmetal.com.ua
Описание деятельности: Комплексное снабжение металлопрокатом.

Іван Скумін

Основное название: Іван Скумін
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Виготовлення меблів на замовлення