Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Масмарт

Основна назва: Масмарт
Інші назви: Біле сухе

салон окон и дверей

Основна назва: салон окон и дверей
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: vikno.zp.ua

Основна назва: РГС Україна
Інші назви: RGS Ukraine
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Сайт: rgs-ukraine.com.ua
Опис діяльності: Компанія RGS Ukraine – це надійний партнер у сфері ремонту гідровузлів спецтехніки. Наша компанія має багатий досвід і професійну команду, здатну провести якісний ремонт гідравлічних систем будь-якої складності. Ми дбаємо про те, щоб ваша спецтехніка працювала без збоїв та затримок, забезпечуючи ефективну та безпечну роботу на будмайданчику чи в полі. При ремонті гідровузлів ми використовуємо тільки високоякісні запчастини та сучасне обладнання, що гарантує тривалий термін служби після ремонту. Ми також пропонуємо своїм клієнтам гнучкі умови співпраці та конкурентоспроможні ціни. Наші фахівці...

ТМ Frizman

Основна назва: ТМ Frizman
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Верпея

Основна назва: Верпея
Інші назви: ТОВ "Верпея"
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Юридичні послуги, договірна робота

CTRpro - Налаштування реклами гугл

Основна назва: CTRpro - Налаштування реклами гугл
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: www.ctrpro.com.ua

Опис діяльності: CTRpro - ваш надійний партнер у сфері цифрового маркетингу. Ми спеціалізуємося на налаштуванні рекламних кампаній в Google, розробці ефективних стратегій та рішень для залучення цільової аудиторії. Наші професійні експерти забезпечують стабільність роботи з клієнтами та розширення їхнього бізнесу. Ми також маємо офіційний статус партнера Google, що свідчить про нашу високу компетентність та досвід. Обирайте CTRpro для успішної і результативної маркетингової стратегії, яка принесе вам більше клієнтів і прибутку

VIP CAR - Прокат авто Вінниця

Основна назва: VIP CAR - Прокат авто Вінниця
Інші назви: Автопрокат Вінниця
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: www.autoprokatua.com
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: VIP CAR Вінниця - це провідна компанія з оренди та прокату автомобілів в Вінниці. Ми пропонуємо різноманітні класи авто для оренди, включаючи економ-клас, комфортні легкові машини, позашляховики та мінівени. Наші автомобілі завжди в ідеальному стані та готові до безпечної подорожі. Ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, включаючи GPS-навігатори, дитячі крісла, бездротовий інтернет та багато інших опцій. VIP CAR Вінниця - ваш надійний партнер у справах автомобільної оренди в цьому чарівному місті.

FixLab Деміївка

Основна назва: FixLab Деміївка
Інші назви: Сервісний центр FixLab.com.ua
Сайт: fixlab.com.ua
Опис діяльності: Сервісний центр FixLab Деміївка виконує професійний та якісний ремонт мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, комп'ютерів і ноутбуків, ігрових консолей, електронних книг та іншої портативної електронники. Наші досвідчені сервісні інженери в найкоротші терміни продіагностують Ваш пристрій, оперативно виявять та усунуть несправність та повернути його Вам для подальшого користування! На всі види робіт видається гарантія!

Ак про Тов

Основна назва: Ак про Тов