Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

DiLight

Основна назва: DiLight
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: dilight.com.ua
Опис діяльності: DiLight це студія, де ви знайдете великий вибір джерел світла від перевірених виробників. Наша компанія працює на ринку освітлення вже багато років та зарекомендувала себе як надійний постачальник. Ми пропонуємо різноманітні технології освітлення, включаючи енергозберігаючі світлодіоди, декоративні світильники та багато іншого. DiLight гарантує якість та професійний підхід до кожного клієнта, допомагаючи їм створити затишне та ефективне освітлення у будинках, офісах та інших місцях.

Parus City

Основна назва: Parus City
Інші назви: ЖК Парус Сіті
Сфера діяльності: Торгівля: Нерухомість: продаж та оренда
Сайт: parus-city.lviv.ua
Опис діяльності: Parus City – це надійний забудовник, який створює нерухомість із довгостроковою цінністю. Ми прагнемо того, щоб кожен наш проект був не тільки сучасним та стильним, а й стійким до змін на ринку нерухомості. Наша компанія пишається своєю репутацією та портфоліо успішно завершених проектів. Ми запрошуємо клієнтів у світ комфортного та надійного житла, де вони можуть насолоджуватися безпекою та затишком. Parus City – це ваш надійний партнер у світі нерухомості у Львові.

Compass Group

Основна назва: Compass Group
Інші назви: Compass Group міжнародні пасажирські перевезення
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: compass-group.com.ua
Опис діяльності: Міжнародні пасажирські перевезення. Compass Group прагне надавати своїм клієнтам простий і зручний сервіс для пошуку та бронюванню квитків на автобуси міжнародного сполучення. В режимі онлайн користувачі можуть переглядати всі доступні варіанти поїздок. Compass Group не є перевізником, а новою онлайн-платформою, що об'єднує перевізників України, але докладає зусилля, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки та повагу до всіх клієнтів. Компанія намагається взаємодіяти з перевізниками з питань якості обслуговування та пунктуальності, а також боротися за комфортну подорож для кожного...

Святошинський районний суд міста Києва

Основна назва: Святошинський районний суд міста Києва
Інші назви: Святошинский районний суд.
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Сайт: sv.ki.court.gov.ua
Опис діяльності: Святошинський районний суд. м. Київ, вул. Якуба Коласа, 27-А. e-mail: [email protected].

Strans

Основна назва: Strans
Сайт: strans.ua
Опис діяльності: Strans – це велика мережа магазинів, що спеціалізується на наданні широкого асортименту TIR-запчастин для всіх видів техніки в Україні. Ми розуміємо важливість надійності та продуктивності транспортних засобів, тому наша мета – надати клієнтам високоякісні запчастини, які допоможуть підтримувати їхню техніку у відмінному стані. У наших магазинах ви знайдете запчастини для вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також різних видів спецтехніки. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, щоб надати нашим клієнтам лише оригінальні та сертифіковані комплектуючі.

PROSTOSPORT

Основна назва: PROSTOSPORT
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Сайт: pro100sport.com.ua
Опис діяльності: Спортивний журнал PROSTOSPORT пропонує широкий вибір пізнавальних статей про фітнес-програми, які відповідають різним рівням підготовки. Есперти порадять різні види фізичної активності, від занять у спортивному залі до вуличних тренувань. Також спеціалісти поділяться ефективними вправами, які допоможуть вам отримати сильне та красиве тіло.

AVA Laser

Основна назва: AVA Laser
Інші назви: Салон лазерної епіляції
Сайт: avalaser.if.ua
Опис діяльності: Ava laser - найкраща студія лазерної епіляції в Івано Франківську, оснащена найновішим обладнанням в місті. Надаємо послуги лазерної епіляції на сучасному, потужному апараті останнього покоління Candela Gentle Lase Pro-U 2022р. Це олександритовий лазер, що володіє унікальними характеристиками, забезпечує результат, що перевершує всі очікування. Лазерне видалення волосся в нашій студії проводять лікарі - косметологи-дерматологи з багаторічним досвідом роботи, які щороку вдосконалюють свої навички в галузі лазерної епіляції та косметології. Наші лікарі підбирають індивідуальні протоколи для кожного...

AUTOCLOUD.COM.UA

Основна назва: AutoCloud
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: www.autocloud.com.ua
Регіони роботи: Київ, Донецк, Житомир, Суми, Херсон

Опис діяльності: Пригон автомобилей из за границы

ПРАТ Гірник

Основна назва: ПРАТ Гірник
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: виробництво щебня, виробів з мармуру та граніту