Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: ТОВ Хіммінерал Ураїна
Інші назви: ТОВ ХМУ Логістік
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: www.himmineral.com
Опис діяльності: Продаж добрив, надання логістичних послуг

Смартлаб

Інші назви: ЛайфМет
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Сайт: www.lubmet.com
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Компанія ЛАЙФМЕТ. Чому треба вибрати саме нас. 1. У нас високі ціни на прийом металобрухту. 2. Чесне зважування металу. 3. Оплата готівкою. 4. Вивезення та навантаження нашими співробітниками у вказаний вами час. 5. Наш менеджер та консультант завжди на зв'язку та готовий вам допомогти. 5. З нами працюють величезні компанії.

Fashionhub

Основна назва: Fashionhub
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Сайт: fashionhub.com.ua
Опис діяльності: Жіночий журнал Fashionhub про моду допоможе вам обрати стильні образи для будь-якого випадку та допоможе знайти шлях до ідеального гардеробу. Він розкаже про найсучасніші тренди та модні тенденції, а також підкаже, як створити неповторний стиль, що підкреслить вашу особистість.

Lebrada

Основна назва: Lebrada
Інші назви: Онлайн казино
Сайт: lebrada.sumy.ua
Опис діяльності: Онлайн казино являє собою майданчик, який доступний для гемблера цілодобово і дає доступ до ігор 24/7. На платформі казино величезна бібліотека ігор і слотів, у які користувач може почати брати участь. Коли гемблер переходить на сайт, він бачить рекламні банери з актуальними акціями та спецпропозиціями грального закладу. Зазвичай, зверху користувач побачить форми для входу та реєстрації в казино й основне меню. У головному меню ліцензійних казино розміщуються такі пункти: акції, ігри, live, турніри, служба підтримки, слоти. Також, внизу сайту гравець може знайти такі розділи: відповідальна гра,...

Boss Crystal

Основна назва: Boss Crystal
Інші назви: Boss Crystal Official
Сайт: bosscrystal-official.com.ua

Опис діяльності: Офіційні представники бренду Boss Crystal в Україні. Продукти втілення високої якості, підтвердженої сертифікатами, що гарантують використання високоякісного кришталю та дорогоцінних металів. Весь посуд виготовляється вручну на фабриці RCR у серці Тоскани, Італія, з історією у 40+ років, що робить цю фабрику визнаним лідером у галузі кришталевого посуду. Обираючи продукцію, клієнти отримують справжній італійський дизайн і європейські традиції.

Тас комбанк

Основна назва: Тас комбанк

Асманта

Основна назва: Асманта
Регіон роботи: Харків
Опис діяльності: В компанії вакансія висить на ворк юей уже півроку. Не займаються продажами, чому часто требуються працівники?

клінгспор

Основна назва: клінгспор

SOFMARK

Основна назва: SOFMARK
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: smcoffee.com.ua
Опис діяльності: Взять в аренду или приобрести кофемашину – это уникальная возможность сэкономить время и деньги, гарантия безупречного качества напитков, надежной и бесперебойной работы для удовлетворения персонала, покупателей или гостей. Компания SOFMARK предлагает в аренду или же кофейный аппарат купить цена отличная - самые лучшие образцы кофейного оборудования от обычных кофейных аппаратов до премиальных моделей. Опытные специалисты всегда проконсультируют вас и помогут выбрать кофемашину, максимально подходящую под ваши условия.