Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Superbets

Основное название: Superbets
Сайт: superbets.guru
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Супербет — портал о ставках на спорт и букмекерских конторах в России. В Superbets мы просто и понятно рассказываем о том, как делать ставки и что нужно учесть, чтобы увеличить шансы на выигрыш. Хотите знать, какая бк является лучшей в 2023 году, что такое интерактивная ставка, зачем нужен ЕЦУПС и чем отличается легальная контора от офшорной?

Гніздо - коворкінг на Лівому березі

Основное название: Гніздо - коворкінг на Лівому березі
Другие названия: "Гніздо" - коворкінг-кав'ярня
Сфера деятельности: Услуги: Общепит: кафе, рестораны, fast-food
Сайт: www.facebook.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Коворкінг біля м.Бориспільска, також працює як кафе. Є Кава, інші напої, їжа

РемонтДім

Основное название: РемонтДім
Сайт: remontdim.lviv.ua
Регион работы: Львов

Описание деятельности: Наша компания "РемонтДім" - професійний партнер у сфері ремонту та будівництва у Львові та Львівській області. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту та відновлення будівель та приміщень

Inweb — агенція digital-маркетингу

Основное название: Inweb — агенція digital-маркетингу
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Сайт: inweb.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Днепр, Запорожье, Кременчуг, Львов, Одесса, Павлоград, Ровно, Харьков

Описание деятельности: Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України 2022 за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку, тому що знаємо як. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких Kodi Professional, HiPP Україна, Yakaboo, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, KIA Motors, Checkbox та інші. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.

Advert Hub

Основное название: Advert Hub
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Оператор колл-центра - віддалено.

InteriorHouse

Основное название: InteriorHouse
Другие названия: InteriorHouse
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: interiorhouse.com.ua
Описание деятельности: InteriorHouse - інтернет магазин сантехніки, освітлення та меблів для ванної кімнати! Ми пропонуємо широкий вибір товарів для облаштування вашої ванної кімнати, включаючи сантехніку, меблі, аксесуари та освітлення для квартири чи будинку - люстри, точкові світильники, вуличне освітлення, споти та багато іншого.

Beltimport

Основное название: Beltimport
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт: beltimport.ua
Описание деятельности: На будь-якому виробництві з конвеєрним обладнанням неможливо обійтись без додаткових комплектуючих елементів, які необхідні для їхньої безперервної роботи. Можу підказати компанію Beltimport, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для забезпечення рівномірного та стабільного виробничого процесу, а також забезпечують професійний сервіс для приводної і конвеєрної техніки. В чималому асортименті продукції є різні види конвеєрних систем і широкий вибір елементів, які необхідні для їхньої надійної експлуатації. Кожний клієнт без проблем може обрати полімерні, гумові, модульні стрічки чи ланцюги або ж...

Meest Express

Основное название: Meest Express
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Регионы работы: Киев, Днепр

Описание деятельности: Жахливе місце 05.05.2023 влаштувався працювати курєром і це була помилка. Після того,як я сумлінно відпрацюва декілька тижнів рознайомився з іншими курєрами зрозумів що це тюрьма. Співробітники навіть неможуть звільнитися, томущо їм загрожують невиплатою заробітньої плати,зрозумів для себе, що треба шукати інше місце роботи,заздалегіть попередив керівництво відпрацював ще два тижні,після цього логіст Максим сказав залишити номер карти і чекать на зароблені кошти,через два тижні виявилось що в мене переліміт по паливу а ще через тиждень виявилось що я нічого за 18 жахлив змін незаробив повісили на...

woow-permanent

Основное название: woow-permanent
Сфера деятельности: Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт: woow-permanent.com.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Добро пожаловать на сайт Студии перманентного макияжа! У нас вы найдете все необходимое для создания безупречного и долговременного макияжа. Наша студия специализируется на профессиональном перманентном макияже, и мы гордимся своим опытом и навыками наших мастеров. На сайте вы сможете ознакомиться с информацией о нашей команде специалистов, их квалификации и сертификации, что поможет вам принять обоснованное решение. Мы предлагаем широкий спектр услуг, чтобы удовлетворить различные потребности наших клиентов. От микроблейдинга бровей до перманентного контура губ и век, наши мастера помогут вам...