Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Другие названия: ТОВ Арена Сіті
Сфера деятельности: Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт: arena-city.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Бізнес-центр преміум класу в самому серці міста. Багато різних цікавих закладів на території бізнес-центру. У нас ві зможете і попрацбвати, і провести свій вільний час.

asicfox

Основное название: asicfox
Сайт: asicfox.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Если вы хотите начать добывать криптовалюту, но не знаете, какое выбрать устройство для майнинга, то обратитесь к профессионалам! На сайте Asicfox.ua работают опытные консультанты, которые помогут вам выбрать подходящий ASIC-майнер и дадут советы по его настройке и использованию. Я сам обращался за помощью к специалистам Asicfox.ua и очень доволен качеством обслуживания. Если вы хотите получить профессиональную поддержку в выборе устройства для майнинга, рекомендую обратиться на этот сайт!

https:it-generation

Основное название: https:it-generation
Другие названия: it-generation
Сфера деятельности: Услуги: Образование, тренинги, сертификация
Сайт: it-generation.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Курси ІТ для дітей , с велики спектром можливостей та розвитку вашої дитини , з 8-16 років. Для вашої дитини це гарна можливість ще з дитинства знайти своє призначення та рушати далі в цій течії.

ООО Тервик Украина

Основное название: ООО Тервик Украина
Сайт: tervix.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Комплектующие для умного дома

ТОВ Вольво Україна

Основное название: ООО Вольво Украина
Сайт: www.volvotrucks.com.ua

Описание деятельности: Продажа грузовиков

Інтернет-магазин “Barbatextile”

Основное название: Інтернет-магазин “Barbatextile”
Сфера деятельности: Торговля: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: barbatextile.ua
Описание деятельности: Людина оточена різноманітним текстилем скрізь, що додає краси, затишку та тепла будь-якому простору. Особливо важливою є якість тканин у виробах для дому, таких як постільна білизна, халати та рушники, які повинні бути красивими, комфортними та служити довго. Інтернет-магазин "Barbatextile" пропонує оптові закупівлі готових текстильних виробів та тканин на пошиття (мінімум один рулон), які представлені у каталозі. Компанія надає можливість купити будь-який товар за доступною ціною з доставкою по всій Україні на своєму сайті.

Технодент

Основное название: Технодент
Другие названия: Технодент Проект
Сайт: dentpro.info
Описание деятельности: Вже понад 25 років стоматологи звертаються до нас за допомогою при підборі обладнання для оснащення своїх клінік, консультацій щодо функціонування існуючого обладнання. Нам важливо, щоб технічне оснащення та подальша сервісна підтримка обладнання, яке ми поставляємо, давали нашим клієнтам впевненість у зробленому виборі та сприяли розвитку вашої практики.

Ренесанс Київ

Основное название: Ренесанс Київ
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: www.rs-clinic.com.ua
Описание деятельности: Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» — те, що потрібно кожному, в епоху швидкого темпу життя. Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» об'єднав: • Відділення інтенсивної терапії • Відділення психологічної корекції • Відділення швидкої допомоги 24/7 Цей комплекс спрямований на сучасне, професійне надання допомоги: • Лікування алкоголізму та наркотичної залежності • Виведення із запою • Імплантація алко/нарко блокатора • Лікування депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості,...

Statusdetox - Лікування залежності в Києві

Основное название: Statusdetox - Лікування залежності в Києві
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: statusdetox.com.ua
Описание деятельности: “STATUSDETOX” онлайн сервіс для запису в клініку Ренесанс Київ. Клініка лікує психічні розлади, депресивні стани, панічні атаки, надає невідкладну допомогу залежним від алкоголю та наркотиків. Допомагає людям позбутися залежностей. До послуг пацієнтів - відділення інтенсивної терапії невідкладних станів та наркологічне відділення. Програми направленні на відновлення та лікування алкозалежностей та наркозалежностей, лікування психічних розладів, амбулаторне лікування у клініці. З пацієнтами працюють лікарі вищої категорії - психіатри, наркологи, психотерапевти, психологи. Наші пацієнти...