Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Другие названия: fairyfox.ua
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: fairyfox.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Я хотів би поділитися своїм відгуком про ваш інтернет-магазин аніме. Я дуже задоволений своєю покупкою і досвідом покупок у вас. Ваш асортимент товарів вражає - ви дійсно пропонуєте широкий вибір продуктів, пов'язаних з аніме. Я знайшов усе, що шукав, і навіть більше! Якість товарів, які я отримав, перевершила мої очікування. Аніме фігурка, яку я замовив, була дуже детальною і добре виконаною. Вона стала прекрасним доповненням до моєї колекції. Крім того, доставка була швидкою і упаковка надійною, що гарантувало, що моє замовлення надійшло цілим і неушкодженим. Особливо мені сподобалося...

ВетМаркет

Основное название: ВетМаркет
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Сайт: vetap.com.ua
Регион работы: Львов
Описание деятельности: Інтернет-магазин зоотоварів та ветпрепаратів ВетМаркет

EA Logistic

Основное название: EA Logistic
Сфера деятельности: Услуги: Авто/мото: ремонт, обучение, заправки и пр.
Сайт: ea-logistic.com.ua
Описание деятельности: Компанія EA Logistic робить свій постійний внесок у розвиток сучасного бізнесу, покращуючи комфорт нашого повсякденного життя, переміщуючи вантажі різного характеру та складності, допомагаючи людям економити час та гроші, як в особистому житті, так і в комерційній діяльності. Окрім великого досвіду роботи, сервіс надає доступні ціни на послуги, великий вибір видів транспорту, а також можливість перевезення збірного вантажу.

Центр кар'єри "Юнікс"

Основное название: Центр кар'єри "Юнікс"
Другие названия: Юнікс, Юнікс центр, Unics center
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: unics-center.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: "Юнікс" - це не просто Центр кар’єри, це місток між теорією і практикою, між місцевим досвідом і глобальними можливостями. Ми активно працюємо в двох напрямках: програми Work and Travel USA та Робота в Німеччині, що відкривають для студентів незабутній досвід роботи за кордоном. Наша команда понад усе цінує та розуміє значення практичних знань та досвіду для формування професійного майбутнього. Ми знаємо, що освіта та теоретичні навички, які надаються на українському освітньому ринку, не завжди достатні для конкуренції на глобальній арені праці. Тому наша місія - надати молодим людям шанс розширити...

Opti people

Основное название: Opti people
Сайт: optipeople.social
Описание деятельности: Фінансові ринки

Натяжные потолки

Основное название: Натяжные потолки
Другие названия: natyazhnue-potolki
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: natyazhnue-potolki.com.ua
Регион работы: Житомир

Описание деятельности: Компания "Натяжные потолки" в Житомире является лидером на рынке натяжных потолков и предлагает широкий спектр услуг для создания элегантных и функциональных потолков. Специалисты компании обладают высоким профессионализмом и богатым опытом работы, гарантируя качество и надежность выполняемых работ. Компания предлагает разнообразные материалы для натяжных потолков, включая пленку ПВХ различных оттенков и фактур, а также тканевые и звукоизоляционные потолки. Они осуществляют полный цикл работ, включая проектирование, замеры, монтаж и демонтаж, а также предоставляют гарантию на свои изделия.

Ощадбанк

Основное название: Ощадбанк
Сайт: www.oschadbank.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: АТ "Ощадбанк" є одним із ключових банків України, який надає широкий спектр фінансових послуг для населення та бізнесу. Основні напрямки діяльності: залучення вкладів, кредитування, розрахунково-касове обслуговування, інвестиційні послуги, банківські гарантії, страхування.

Visterio Mebel

Основное название: Visterio Mebel
Другие названия: Visterio
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: visterio.com.ua
Описание деятельности: Інтернет-магазин меблів від українського виробника Купити меблі від компанії Visterio Mebel - це означає не тільки придбати якісні деталі для свого будинку, але ще і підтримати вітчизняного виробника. Адже навіщо замовляти вироби з інших країн, якщо є дуже якісне своє! На нашому сайті представлені ​​незвичайні меблі від найкращих дизайнерів компанії Visterio Mebel. Над їх виробництвом працюють досвідчені майстри, які роблять свою справу краще за всіх. Саме тому наша продукція вже багато років користується великою популярністю. Саме виготовлення меблів на замовлення допоможе вам створити...

web-credit.com.ua - Кредит онлайн

Основное название: web-credit.com.ua - Кредит онлайн
Другие названия: Веб кредит
Сайт: web-credit.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Web-credit.com.ua - это удобный сайт-агрегатор микрофинансовых организаций в Украине, который позволяет быстро и легко найти лучшие предложения по кредитованию. На сайте представлены различные МФО с описанием условий, процентных ставок, сумм кредитования и сроков погашения. Благодаря удобному интерфейсу и возможности сравнения условий, пользователь может быстро найти наиболее подходящее предложение для своих финансовых нужд. Кроме того, на сайте представлены отзывы пользователей о каждой МФО, что помогает принять более обоснованное решение при выборе финансового партнера.

ТОВ "Тервікс Україна"

Основное название: ТОВ "Тервікс Україна"
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: tervix.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Комплектуючі для розумного будинку