Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: TPT
Інші назви: ТОВ Світанок-98
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Регіони роботи: Київ, Тернопіль, Хмельницький

Опис діяльності: TOP-Trend — інтернет-магазин, який стабільно розвивається і цінує кожного клієнта, пропонуючи кращі ціни та якісний товар з 2018 року на ринку України.

Ledos

Основна назва: Ledos
Інші назви: Forest Kingdom, ФОП Васьковський О.М.
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: ledos.com.ua

Опис діяльності: Компанія має два напрямки. Ledos - виготовлення номерних рамок з індивідуальними написами та дизайном. Forest-Kingdom - виготовлення аксесуарів та товарів для дому з дерева.

Ecosmak

Основна назва: Ecosmak
Інші назви: Ecosmak - Натуральні продукти
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: ecosmak.com.ua
Опис діяльності: Виробництво пастили та фруктових чіпсів, продаж натуральних продуктів по всій Україні

Polysad

Основна назва: Polysad
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: polysad.com
Опис діяльності: Могу порекомендовать энциклопедию садоводства и растениеводства. Polysad - это место, которое понравится настоящим любителям комнатных растений, садовых цветов, выращивания овощей и фруктов, ухода за садом. На сайте садовые и комнатные цветы вы найдете интересные статьи по условиях содержания и ухода за комнатными цветами в домашних условиях, особенности выращивания и наблюдения, занимательные советы и рекомендации по грамотной пересадке, правильному поливу, подкармливанию, освещению.

Художній магазин "Мастерица"

Основна назва: Художній магазин "Мастерица"
Сфера діяльності: Торгівля: Канцтовари, товари для офису
Сайт: masterica.com.ua
Опис діяльності: Магазин товарів для творчості

ТОВ Тема Львів (дочка Берти)

Основна назва: ТОВ Тема Львів (дочка Берти)
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Побутова хімія, косметика

Onigiri

Основна назва: Onigiri
Інші назви: Доставка смачних ролів в Ірпені, замовляйте в Onigiri онлайн
Сайт: onigiri.com.ua
Регіон роботи: Ірпінь

Опис діяльності: Спробуйте наші найсмачніші суші з доставкою до вашого дому в Ірпені! Пропонуємо широкий вибір смачних суші, які приготовлені з високоякісних інгредієнтів та знанням справи наших кухарів. Наші порції - великі та насичені, щоб ви могли насолоджуватися аутентичним смаком японської кухні в повному обсязі!

ФОП Луференко Сергій Леонідович Луфікальп

Основна назва: ФОП Луференко Сергій Леонідович Луфікальп
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: lufikalp.com.ua
Опис діяльності: Компанія займається висотними роботами більше 8ми років. Основний вид діяльності - утеплення фасадів квартир. Також проводить роботи по спилу дерев, мийки вікон, герметизації, ремонту фасадів та ін. Висококваліфіковані фахівці з дозволом на виконання висотних робіт різної складності

Монобанк - банк в смартфоне

Основна назва: Монобанк - банк в смартфоне
Сайт: mobanking.com.ua

Опис діяльності: Сайт про украинский Монобанк, де размещают информацию о том, как заказать карту, оформить кредит или положить деньги под проценты на депозит.