Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Це моя Україна

Основна назва: Це моя Україна
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Сайт: myukraine.in.ua

Опис діяльності: Проект «Це моя Україна», функціонує на засадах волонтерства та добровільності, тому всі члени нашої команди це волонтери, які хочуть покращити якість новин в Україні. Наша головна мета правдиво висвітлювати події і новини в Україні і світі. Cайт “Це моя Україна” – це місце, де ми розповідаємо про оперативні новини з України та усього світу. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

BIGBAGPAPA

Основна назва: BIGBAGPAPA
Сфера діяльності: Послуги: Тара та пакування
Сайт: www.bigbagpapa.com.ua

Опис діяльності: БІГ-БЕГИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ СУХИХ СИПУЧИХ І ГРАНУЛЬОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ

ФЛП Павлюк В.Н.

Основна назва: ФЛП Павлюк В.Н.
Інші назви: Овощи от Валентины
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: otvalentiny.od.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Розничная и оптовая продажа овощей, фруктов, зелени.

Skin Kits

Основна назва: Skin Kits
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Сайт: skinkits.com.ua
Опис діяльності: Проєкт Скін Кітс - це про б’юті-гаджети, яких ти досі не бачила, професійна космецевтика, яку підбирають наші лікарі-косметологи і все все все, чого так не вистачало тобі у ванні для ідеального домашнього догляду! Б'юті-холодильнички, пов'язки для голови, рукавички для вмивання, чудо-мікротоки і масажери для ліфтингу обличчя і тіла і ще багато чого цікавого, що допоможе тобі виглядати ще краще. У нас широкий асортимент професійної косметики, таких як: Dr.PaceLeader (Корея), Is Clinical (США), Sferangs (Корея), Revitalash, Phyto-C, Rejudicare (Канада), Histolab, Coloresciense (США) і т.д. Ми...

Adit agency

Основна назва: Adit agency
Інші назви: https://rabota.ua/ua/company0/vacancy9289643
Сайт: adit-agency.com

Опис діяльності: Позвонила HR компании Илона +380989993147, предложила вакансию Менеджер по роботі з клієнтами,https://adit-agency.com/ Пыталась убедить в том что они не скам проект по русне, четко чем занимается объяснить не смогла, после чего назаначила собеседование на следующий день, на которое не явилась, не рекомендую связываться с этой компанией.Сами предложили свою, вакансию, сутки морочили голову, в итоге потратили мое время, и нервы. Связываться НЕ рекомендую!

Петров Сергей Валерьевич

Mines advisory group Украина

Основна назва: Mines advisory group Украина
Інші назви: MAG Украина
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Опис діяльності: Организация оказывает благотворительную и гуманитарную помощь в виде осуществления противоминной деятельности