Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Подарунки, іграшки, сувеніри, товари для дітей, піротехника»

Список роботодавців Усього: 141

Кидисвит

Основна назва: Кидисвит
Сфера діяльності: Торгівля: Подарунки, іграшки, сувеніри, товари для дітей, піротехника
Опис діяльності: Игрушки

Коморум

Основна назва: Коморум
Інші назви: Spot Opt, HoroshOpt
Сайт: komorum.prom.ua
Регіон роботи: Одеса
  • Рейтинг 1,40/5,0

Опис діяльності: КОМОРУМ - это универсальный супермаркет мультибрендовых товаров на каждый день. Наша политика - предоставлять самые нужные товары по доступным ценам! Любой заказ обрабатывается максимально быстро и с предельным вниманием к каждой потребности нашего клиента. Вы можете быть уверены, что получите именно то, что заказывали и не переплатите ни копейки больше. С любовью и заботой, ваша компания КОМОРА РУМ

Компания «МЕГАБОЛ»

Основна назва: Компания «МЕГАБОЛ»
Інші назви: Мегабол груп
Сайт: www.megaball.ua
Регіон роботи: Київ
  • Рейтинг 1,13/5,0

Опис діяльності: Компания «МЕГАБОЛ» работает на рынке товаров для развлечения и отдыха на территории Украины, России, Белоруссии, Молдавии и других стран с 2009 года. http://www.vnutri.org/megaball/#tab-1

Краина играшек

Основна назва: Краина играшек
Регіон роботи: Одеса
  • Рейтинг 3,00/5,0

Магазин Аполлон

Основна назва: Магазин Аполлон
Регіон роботи: Кіровоград
Опис діяльності: Торговля изделиями ручной работы

Марвел

Монпасье

Основна назва: Монпасье
Регіон роботи: Дніпро
  • Рейтинг 4,60/5,0

Опис діяльності: Продаж товарів для рукоділля

Мосигра Донецк

Основна назва: Мосигра Донецк
Інші назви: ФЛП Утешев
Сайт: www.mosigra.dn.ua
Регіон роботи: Донецк
Опис діяльності: Продажа настольных игр

ООО "Видимо-Невидимо" (ТМ Safari) Зубрев Олег Владимирович

Основна назва: ООО "Видимо-Невидимо" (ТМ Safari) Зубрев Олег Владимирович
Інші назви: ООО "Альфавин Секъюритиз" (ценные бумаги)
Регіони роботи: Київ, Миколаїв
  • Рейтинг 1,80/5,0

Опис діяльності: Поставка детских аксессуаров (соски, бутылочки ТМ Сафари) в торговые сети и фармдистрибьюторам.