Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

KosiKosa

Основна назва: KosiKosa
Інші назви: Интернет-магазин
Сайт: www.kosikosa.com
Опис діяльності: Компания "KosiKosa" - предлагает заказать бензоинструмент и все комплектующие и запчасти к нему. В нашем интернет-магазине можно купить бензокосы, бензопилы, электро- и мототриммеры и другие виды автоматизированных аналогов инструментов ручного труда с доставкой по Украине. Широкий ассортимент комплектующих таких, как: свечи зажигания, смазка для цепи бензопилы, шина мотокосы купить по доступной цене любым способом оплаты.

Kovalas

Основна назва: Kovalas
Інші назви: Средства для обуви
Сайт: dobleska.com.ua

KSK

Основна назва: KSK

Опис діяльності: француские натяжные потолки

Lili House

Основна назва: Lili House
Інші назви: ЧП «Ислямова Л.Е.»
Сайт: www.lilihouse.com.ua

Опис діяльності: Интернет-магазин товаров для рукоделия

Lora

Основна назва: Lora
Інші назви: Магазин посуду Lora
Сайт: www.lora.ua

Опис діяльності: Мережа магазинів посуду Lora пропонує широкий вибір посуду для дому, ресторанів, дитячого та подарункового посуду. У нашому магазині ви можете купити посуд з різноманітних матеріалів на всі випадки життя: для приготування їжі і сервірування столу, посуд для туризму, кухонне приладдя. У магазині Lora ви можете купити кухонний посуд: сковорідки з антипригарним і керамічним покриттям, форми для випічки, чайники. У нас ви можете купити келихи для вина, шампанського, бренді, пива та інших напоїв. Вони виготовлені з богемського або італійського скла. 26 магазинів по всій Україні (Київ, Львів, Харків,...

MAKITA L.L.C.

Основна назва: MAKITA L.L.C.
Інші назви: ооо макита

Опис діяльності: Строительный магазин

Metrotile

Основна назва: Metrotile
Інші назви: метротайл

Опис діяльності: продажа черепицы и комплектующих

MF Ltd

Основна назва: MF Ltd